برنامه هفته های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته سیزدهم:

سه شنبه ۲۲ تیر

پیام وحدت خراسان- شهدا رزکان البرز- ورزشگاه  آزادی بیرجند 

ستارگان مردان پاشا- شهرداری نوشهر- ورزشگاه  انقلاب کرج 

مهاجر نوین مشهد- جوان نوین ساری- ورزشگاه  ثامن مشهد

دماوند آمل- مقاومت تهران- ورزشگاه  شهید ناطق نوری نور 

پیشگامان فنون پارس - پاراگ تهران- ورزشگاه  شهید رهنما شهریار 

کیان اراک -  کانیاو اشنویه - ورزشگاه  امام خمینی(ره) اراک

آرتام تبریز-  نفت ایرانیان- ورزشگاه  شهرداری تبریز

شهید اورکی اسلامشهر - شهرداری فومن - ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

صنعت ابریشم اصفهان - ون پارس نقش جهان- ورزشگاه  شهدا شهرکرد 

استقلال شوش -   سپاهان نوین اصفهان- ورزشگاه  تختی شوش

خلیج فارس ماهشهر -  ایمان سبز شیراز - ورزشگاه  شهداء ماهشهر

خلیج فارس میناب - سپاهان نوین ایذه- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس

یزد لوله -  فرهنگ رامهرمز- ورزشگاه  شهید نصیری یزد

چهارشنبه ۲۳ تیر

بعثت کرمانشاه- بنیامین ورزشی تهران- ورزشگاه  آزادی کرمانشاه

مقاومت آستارا - پاس گیلان- ورزشگاه  متعاقبا اعلام

هفته چهاردهم

یکشنبه ۲۷ تیر

شهدا رزکان البرز - ستارگان مردان پاشا - ورزشگاه  انقلاب کرج

دوشنبه ۲۸ تیر

شهرداری نوشهر- مهاجر نوین مشهد- ورزشگاه  شهدا نوشهر

جوان نوین ساری - پاراگ تهران- ورزشگاه  شهدا ساری

مقاومت تهران - پیام وحدت خراسان- ورزشگاه  شهیدکشوری تهران

بنیامین ورزشی تهران- پاس گیلان - ورزشگاه  راه آهن تهران

شهرداری فومن - کیان اراک- ورزشگاه  سردار جنگل رشت

کانیاو اشنویه -   آرتام تبریز- ورزشگاه  شهید باکری ارومیه

نفت ایرانیان -   بعثت کرمانشاه- ورزشگاه  شهید رهنما شهریار

سپاهان نوین اصفهان -   خلیج فارس ماهشهر- ورزشگاه  باغ فردوس اصفهان

فرهنگ رامهرمز- ون پارس نقش جهان - ورزشگاه  تختی رامهرمز

صنعت ابریشم اصفهان -   استقلال شوش چهاردهم شهدا شهرکرد

سه شنبه ۲۹ تیر

مقاومت آستارا - شهید اورکی اسلامشهر- ورزشگاه  متعاقبا اعلام

پیشگامان فنون پارس - دماوند آمل - ورزشگاه  شهید رهنما شهریار

ایمان سبز شیراز- خلیج فارس میناب- ورزشگاه  شهید دستغیب شیراز

سپاهان نوین ایذه - یزد لوله - ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

هفته پانزدهم

شنبه ۲ مرداد

جوان نوین ساری- شهرداری نوشهر- ورزشگاه  شهدا ساری

مهاجر نوین مشهد- شهدا رزکان البرز- ورزشگاه  ثامن مشهد

ستارگان مردان پاشا- مقاومت تهران- ورزشگاه  انقلاب کرج

بعثت کرمانشاه- کانیاو اشنویه- ورزشگاه  آزادی کرمانشاه

آرتام تبریز- شهرداری فومن- ورزشگاه  شهرداری تبریز

بنیامین ورزشی تهران- نفت ایرانیان- ورزشگاه  راه آهن تهران

ون پارس نقش جهان-   استقلال شوش- ورزشگاه  فولاد شهر فولاد شهر

خلیج فارس ماهشهر -   صنعت ابریشم اصفهان- ورزشگاه   شهداء ماهشهر

یکشنبه ۳ مرداد

کیان اراک - مقاومت آستارا - ورزشگاه   امام خمینی اراک

پاراگ تهران- دماوند آمل- ورزشگاه   شهید کشوری تهران

پیام وحدت خراسان- پیشگامان فنون پارس - ورزشگاه   آزادی بیرجند

فرهنگ رامهرمز - سپاهان نوین ایذه- ورزشگاه   تختی رامهرمز

خلیج فارس میناب- سپاهان نوین اصفهان - ورزشگاه   خلیج فارس بندرعباس

یزد لوله - ایمان سبز شیراز - ورزشگاه   شهید نصیری یزد

پاس گیلان- شهید اورکی اسلامشهر- ورزشگاه   سردار جنگل رشت

ساعت مسابقات متعاقبا اعلام می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.