داماش گیلان مهمان ناخوانده لیگ دسته سوم کشور در فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور شرکت خواهد کرد ، داماشی ها با خرید امتیاز آماده حضور در مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور خواهند شد و حضور این تیم پر هوادار قطعا بر زیبایی های این لیگ خواهد افزود و خاطرات شیرینی را برای فوتبالدوستان گیلانی زنده خواهد کرد.

بر همین اساس نشست خبری مالک و سرمربی جدید باشگاه داماش گیلان از دقایقی پیش در‌ محل دفتر این باشگاه با حضور جمعی از اصحاب رسانه‌ آغاز شده است.

در ابتدای این جلسه اسماعیل شاد مالک باشگاه داماش گیلان محمد مختاری کاپیتان باتجربه لاجوردی‌پوشان رشتی را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.

مختاری که در مدت ۴ سالی که در عضویت تیم داماش بود بازوبند کاپیتانی این تیم پرهوادار رشتی را بر بازو می بست و حالا پس از آویختن کفش‌هایش هدایت تیم سابقش را برعهده گرفته است.

او متولد تنکابن است و به دلیل تعصب، جنگندگی و وفاداری به باشگاه داماش و با بازی‌های درخشان در دوران حضورش در این تیم از محبوبیت بسیار بالایی در بین هواداران داماش، مردم گیلان و شهر رشت برخوردار است و هواداران از مختاری به عنوان اسطوره باشگاه داماش گیلان به نیکی یاد می‌کنند.

مختاری همچنین یکی از با سابقه ترین بازیکنان این باشگاه پرهوادار گیلان است. مختاری پس از جریان های به وجود آمده در مورد استرداد سهمیه لیگ یکی باشگاه داماش به اروند خرمشهر و وضعیت نامشخص باشگاه داماش در انتهای فصل ٩٩-٩٨ تنها بازیکنی بود که با وجود چند پیشنهاد از دیگر باشگاه ها به احترام هواداران داماش جذب هیچ تیم دیگری نشد تا یک بار دیگر وفاداری به داماش و هوادارانش را ثابت کند.

7777

مرد محبوب داماشی‌ها فوتبال حرفه‌ای را از تیم شموشک نوشهر آغاز کرد. و هم اکنون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان انتخاب شده است.

وی علاوه بر شموشک نوشهر داماش سابقه بازی در تیم‌های مس کرمان، گسترش فولاد تبریز و پگاه گیلان را در کارنامه خود دارد.

شایان ذکر است؛ باشگاه داماش گیلان با خرید امتیاز مرحله اول لیگ سه‌ کانیاو اشنویه در فصل جدید این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.