امروز در رشت بازی رفت تیم های دارایی تهران و داماش گیلان برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مازیار اصغرزاده مدیر روابط عمومی داماش گیلان در خصوص بازی رفت پلی اف لیگ دسته سه کشور مقابل دارایی تهران‌ گفت: انتظار می‌رود با استقبال هواداران گیلانی شاهد حماسه ۱۵ هزار نفری در فینال صعود به لیگ‌دو باشیم. تیم فوتبال داماش نشان داد که وابستگی شدیدی به حضور هوادارانش دارد و به همین دلیل با قدرت بیشتری جهت ترغیب هواداران گیلانی برای حضور در استادیوم سردارجنگل و حتی استادیوم غدیر تهران برنامه‌ریزی انجام داده‌ایم.

او در خصوص ایاب و ذهاب هواداران برای دیدار رفت این مسابقه در رشت و همچنین دیدار برگشت ادامه داد: در روز شنبه و برای مسابقه رفت با مساعدت مهندس عباس‌نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا و همچنین مهندس محبتی مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری رشت مقرر شد تا سه دستگاه اتوبوس به صورت رفت و برگشت هواداران را به استادیوم اعزام نمایند. برای اعزام هواداران در مسابقه برگشت هم با توجه به پیش‌بینی تعداد زیاد هواداران علاقه‌مند جهت اعزام به تهران، فقط با مساعدت و همیت شهرداری رشت امکان اعزام آن حجم از هوادار به تهران مقدور خواهد شد.

مدیر رسانه‌ای داماش در پایان افزود: در این خصوص رایزنی و نامه‌نگاری‌های لازم صورت گرفته است و سرپرست شهرداری رشت که از جمله پیشکسوتان باشگاه داماش محسوب می‌شوند قول مساعدت در این خصوص داده‌اند و ان‌شاالله بعد از مسابقه روز شنبه در این خصوص هم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.