میلاد میداودی به عنوان سرمربی تیم فوتبال اتحاد کهگیلویه، قهرمان سوپر لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده استان در مرحله اول لیگ سه فوتبال کشور انتخاب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از مطرح شدن نام چند مربی برای حضور در تیم اتحاد کهگیلویه ، سرانجام میلاد میداوودی بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید تیم اتحادکهگیلویه معرفی شد.

ملی پوش سابق فوتبال ایران در تیم های متعددی همچون استقلال تهران، استقلال اهواز، پاس تهران، الاهلی امارات، آلومینیوم هرمزگان، نفت مسجدسلیمان، سیاه جامگان مشهد، سایپا، راه آهن و استقلال خوزستان نیز به میدان رفته است.

photo_2022-09-19_13-41-44

پیش از این میداودی سابقه مربی گری در تیم های استقلال خوزستان،خوشه طلایی ساوه، شهرداری بم، در لیگ یک و دو کشور را در کارنامه خود دارد.

photo_2022-09-19_13-41-46

قرار است در این تیم مهرزاد رضایی کاپیتان اسبق فجر شهید سپاسی در لیگ برتر و رسول رمضانی کاپیتان سابق استقلال اهواز به عنوان دستیار میداوودی را در تیم اتحاد همراهی کنند.

photo_2022-09-19_13-41-46 (2)

شایان ذکر است تیم اتحاد کهگیلویه پس از قهرمانی در لیگ برتر استان و به لیگ دسته سوم کشور راه یافت و در فصل جاری نماینده استان کهگیلویه در مرحله اول لیگ دسته سه کشور می باشد.

انتهای پیام/