حمید بداغی سرمربی اسبق تیم کیان در گفتگویی با فرتاک ورزشی؛

سرمربی سابق تیم کیان تهران در لیگ دسته سوم از شرایط موجود در لیگ دسته سوم گفت

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید بداغی که چندین فصل حضور مستمر در لیگ دسته سوم داشت در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : لیگ دسته سوم در مقایسه با سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و سطح فنی در این لیگ بسیار تغییر کرده است و طبیعتا منظم تر برگزار شدن این مسابقات نقش بسزایی در این امر داشته است.

بداغی در خصوص دوری اش از عرصه مربیگری گفت : متاسفانه به دلیل عمل جراحی که روی چشمان خود داشتم نتوانستم مربیگری را ادامه دهم و به اجبار چند سالی از کار کردن محروم بودم اما در این چند سال لیگ های فوتبال ایران اللخصوص لیگ دسته سوم را دنبال میکردم.

مربی سابق تیم استقلال ب در اطهار نظر جالبی در خصوص حضور برخی مربیان در لیگ دسته سوم نیز گفت: متاسفانه برخی مربیان به هر قیمتی حاضرند در فوتبال حضور داشته باشند زیرا بسیاری از تیم ها برای انتخاب سرمربی شرط اسپانسرینگ را مدنظر قرار میدهند و میگویند در ازای اینکه سرمربی تیم باشند باید یا پول به تیم تزریق کنند یا اینکه به همراه خود اسپانسر مالی بیاورند و متاسفانه این قضیه در لیگ دسته سوم مشهود است.

وی در پایان عنوان کرد: برای حضور مجدد در عرصه مربیگری با چند تیم صحبتی داشتم اما میخواهم به سالم ترین شکل ممکن کارم را دوباره از سر بگیرم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.