رضا کرملا چعب خرید جدید پرسپولیسی‌ها می‌گوید تمام تمرکزش را برای موفقیت پرسپولیس گذاشته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی رضا کرملا چعب، درباره پیوستنش به پرسپولیس گفت: من با انتخاب خودم به پرسپولیس آمدم و بسیار از این انتخاب خوشحال هستم. تمام تمرکزم برای موفقیت پرسپولیس گذاشته‌ام و به هیچ وجه کاری به حاشیه‌ها ندارم.

کاپیتان تیم ملی جوانان ایران همچنین افزود: می‌خواهم راه بازیکنانی شهرستانی که به پرسپولیس آمدند و توانستند موفق باشند را بروم و در این راه از تجربه همبازیانم کمک می‌گیرم تا زودتر پیشرفت کنم. الگوی فوتبالی من علی کریمی است و خوشحالم در تیمی بازی می‌کنم که علی کریمی اسطوره آن باشگاه است. امیدوارم بتوانم از پرسپولیس به تیم ملی برسم چرا که هدفم این است.

 

وی در مورد لیگ برتر نیز افزود: 4 هفته از لیگ گذشته است و قضاوت در مورد تیم‌ها زود است اما در همین 4 هفته پرسپولیس در حد و اندازه‌های خودش ظاهر شده است و مطمئناً مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود تا بتواند این جام را به هواداران تقدیم کند.

کرملا چعب درباره خاطره گلزنی اش به پرسپولیس در لباس نفت مسجدسلیمان گفت: بالاخره من آن زمان بازیکن نفت مسجدسلیمان بودم و در دقیقه آخر توانستم گل بزنم و خوشحالی کردم، اکنون بازیکن پرسپولیس هستم و امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب برای تیمم مؤثر باشم.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/