رودریگو تاباتا می گوید که تیم الریان تمام عناصر را برای رسیدن به مرحله حذفی مسابقات دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال الریان در پایان هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا رتبه دوم جدول رده بندی گروه چهارم را پس از استقلال تهران که 9 امتیازی است، در اختیار دارد. آنها در آخرین مصاف خود روز آینده در جدالی سرنوشت ساز در خانه خود مقابل العین به میدان می روند و در صورت کسب یک امتیاز نیز به مرحله حذفی این مسابقات صعود خواهند کرد.
تاباتا بازیکن برزیلی که به تابعیت تیم ملی قطر در آمده است، در خصوص شانس تیمش برای رسیدن به مرحله حذفی گفت: ما از اشتباهات گذشته خود در آسیا درس گرفته ایم. تیم الریان عناصر صعود به دور بعد را دارد.


تماشاگران الریان نیز حساب ویژه ای روی سه بازیکن خود یعنی رودریگو تاباتا، محسن متولی و سپاستین سوریا باز کرده اند، تا جای خالی حمدالله مهاجم مصدوم تیم را پر کنند. آنها توقع دارند تا با درخشش این سه بازیکن، سد العین را بشکنند و برای اولین بار در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا به دور بعدی صعود کنند.


تاباتا نیز به هواداران قول داده که برای خوشحال کردن هواداران به همراه سایر بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دهند.

 


هافبک تکنیکی الریان در خصوص دیدار برابر العین نیز گفته است: اسلحه ما را در این بازی هواداران هستند. آنها نقش بسیار زیادی می توانند در بازی برابر العین داشته باشند و این شجاعت را به بازیکنان بدهند که بهترین عملکرد را داشته باشند. ما انتظار داریم که برابر العین صندلی های ورزشگاه تا شماره آخر پر شود.


تاباتا که با سایت رسمی باشگاه الریان گفتگو کرده در خصوص کیفیت تیم العین نیز اضافه کرده است: العین سال گذشته به فینال رقابت ها صعود کرد ولی تیم ما تمام ابراز لازم را برای شکست العین و رسیدن به مرحله حذفی دارد. ما از اشتباهات گذشته درس گرفتیم. ما در تمام بازی های مرحله گروهی به پیروزی نزدیک بودیم ولی یک سری اشتباهات کوچک سبب شد تا در برخی بازی ها امتیازات کامل را به دست نیاوریم ولی حالا کاملا آماده هستیم تا با پیروزی برابر العین به دور بعدی صعود کنیم.


وی در خصوص تمریناتی که برای آماده سازی جهت نمایش بهتر برابر العین انجام داده اندف توضیح داد: تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشته ایم و بازیکنان با تمرکز بالا آماده این مسابقه هستند و آماده اند تا تاکتیک های مربی را در این مسابقه پیاده کنند. انگیزه بسیار بالایی برای خوشحال کردن هواداران دارند تا از دست دادن قهرمانی در لیگ را جبران کنند.

 

گفتنی است این آخرین شانس الریان برای صعود به مرحله بعدی این مسابقات است و آنها پس از مصاف برابر العین باید خود را جهت حضور در مسابقات امیرکاپ قطر آماده کنند.

 

انتهای پیام/