کاپیتان پرسپولیس اعلام کرد بازیکنان این تیم از جرایمی که فصل قبل برای آنها در نظر گرفته شده ناراحت هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید جلال حسینی بعد از دیدار پرسپولیس و السد گفت: قبل از شروع فصل می‌دانستیم که قرار است در چهار جام بازی کنیم؛ نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام حذفی و مجددا لیگ قهرمانان آسیا اما متاسفانه تیم آنطور که باید تقویت نشده، کمک نکردند و باز هم کمک نمی‌کنند و این حرف همیشگی من است.

او ادامه داد: امیدوارم مسؤولان ببینند و درک کنند که باید با چنین تیم‌هایی بازی کنیم؛ هر سال تیم‌ها قوی‌تر می‌شوند؛ السد، الدحیل، العین و حتی الوصل که حذف شد، روز به روز تقویت می‌شوند ولی ما روز به روز ضعیف‌تر می‌شویم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه باشگاه جرایم فصل قبل را بخشیده تا آنها تمدید قرارداد کنند، ابراز کرد: خدا را شکر آقای گرشاسبی خیلی تلاش می‌کند؛ متاسفانه از سال‌های گذشته یک سری مشکلات به وجود آمده که همه بازیکنان از آن ناراحت هستند؛ حقیقتی است که بنده دارم می‌گویم؛ از آن زمان(مدیر عاملی طاهری) خیلی ناراحت هستند؛ آن جرایمی که حتی برای خود من در نظر گرفتند که عجیب غریب بود.

حسینی اضافه کرد: وقتی برای هر لباس ۱۲ میلیون تومان جریمه می‌شوید، چه می‌شود؟ ما که خیلی بر نداشتیم؛ من نهایتا ۱۰ لباس برداشتم که ۶۰ میلیون تومان جریمه شدم؛ از خودم گرفته تا تمام بازیکنان اینطور بودند؛ ناراحتی بین بازیکنان وجود دارد؛ حالا آقای گرشاسبی آمده و خیلی تلاش می‌کند و زحمت می‌کشد ولی خب بازیکنان هنوز ناراحت هستند و همینطور ادامه دادند که خدا را شکر امسال به قهرمانی رسیدیم و الان نیز به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم ولی هنوز بازیکنان بخاطر آن اتفاقات ناراحت هستند.

او یادآور شد: ما در مرحله بعد باید با الاهلی عربستان یا الجزیره امارات بازی کنیم که مطمئنا روز سختی در انتظارمان است؛ اگر با الاهلی بازی کنیم که مسابقه‌مان بیرون از ایران است؛ تمام تیم‌ها در مرحله دوم تقویت می‌شوند؛ مطمئنا تیم‌هایی که از مرحله گروهی صعود می‌کنند برای سال آینده نیز سرمایه‌گذاری بیشتری خواهند داشت که کار را برای تیم‌های ایرانی سخت می‌کند.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه پیش شرط بازیکنان برای تمدید قرارداد بخشیدن جرایم فصل قبل بوده، گفت: من نمی‌توانم از طرف بازیکنان صحبت کنم؛ بازیکنان یک مطالبات و حرف‌هایی دارند که آقای گرشاسبی هم در این زمینه خیلی تلاش می‌کند؛ مذاکره است و طرفین باید صحبت کنند؛ بازیکنان ناراحت هستند؛ وقتی برای بُردن پیراهن یا رفتن به برنامه تلویزیونی جریمه می‌شوید، بعد نمی گفتند جریمه می‌شویم و جریمه می‌کردند، ناراحتی پیش می‌آید؛ آقای گرشاسبی اعلام کرده می‌توانید با نماینده اسپانسر به تلویزیون بروید ولی آنها(طاهری) نمی‌گفتند و جریمه می‌کردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.