رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ارزیابی کمیته فنی روی کرانچار مثبت بوده و ما هم مجبور بودیم از سیاست کمیته فنی حمایت کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تاج درباره این که شما کرانچار را سرمربی تیم امید انتخاب کردید اما او با کی‌روش اختلاف دارد، گفت: نه اما کلیت سیاست ما از بالا به پایین است یعنی ارزیابی کمیته فنی روی کرانچار مثبت بوده و ما هم مجبور بودیم از سیاست کمیته فنی حمایت کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که پیش از این وزارت ورزش کرانچار را رد کرده بود، گفت: نمی‌دانم.

تاج در پاسخ به این سؤال که چه شد که نکونام را برای هدایت تیم امید انتخاب نکردید، عنوان کرد: تیم او در جدول بالاست. من به نکونام به خاطر این توفیقی که داشت، تبریک می‌گویم. او کار مهمی انجام داد اما تیم ملی امید الان در دست کرانچار است.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره لیگ یک خاطرنشان کرد: درباره لیگ یک باید بگویم برخی می‌گفتند ورزشگاه‌ها خالی است اما همین مردم زمانی که تیم ملی نیاز داشت، حمایت کردند. در بازی با کره، ازبکستان، چین مردم حمایت داشتند. ما 30-40 هزار نفر را برگرداندیم. باید از مردم تشکر کنیم که هر جا نیاز داشتیم، آمدند. در لیگ یک هم هر وقت به حمایت نیاز بود، مردم آمدند. ما بیشترین تماشاگر را در آسیا داریم. لیگ یک که روز گذشته برگزار شد با اینکه اواسط هفته بود اما ورزشگاه‌ها از جمعیت پر بود.

تاج در پایان در پاسخ به این سؤال که می‌گویند شما ممنوع‌التصویر هستید به همین دلیل در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس حضور نداشتید، تصریح کرد: نه اینطور نیست من فشارم بالا بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.