به گزارش فرتاک ورزشی،

بهمن فرازمند سرمربی نفت و گاز گچساران در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: فکر میکنم حق به حق دار نرسید، باید در این دیدار با اختلاف ۳ یا ۴ گل پیروز میشدیم ولی متاسفانه این اتفاق نیافتاد.

استقلال جنوب تیم دست و پا بسته ای نبود، تیم بسیار خوبی دارند و مربی کار بلدی داشتند، احترام خاصی برای استقلال جنوب دارم ولی  عدالت در بازی اجرا نشد و حق به حقدار نرسید.

شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، نیمه اول شروع خوبی نداشتیم اما با گذشت زمان بازی را در دست خودمان گرفتیم، بازی را کنترل کردیم و میتوانستیم گل اول را بزنیم، اما روی یک ضد حمله گل خوردیم، بعد از یک دقیقه گل را جبران کردیم.

نیمه دوم در سیستم بازی تغییر ایجاد کردیم، کاملا به اوضاع مسلط بودیم، میتوانستیم سه یا چهار گل بزنیم که این امر تحقق پیدا نکرد و بازی با تساوی تمام شد.

با توجه به شناختی که از تیم خود دارم، در تهران تیمی نیستیم که به کسی باج بدهیم به تهران میرویم که با دست پر برگردیم و در آخر نتیجه را به نفع ما تمام شود.

استقلال جنوب تیم خوب و پر قدرتی بود به طبع، کامل به عقب نشست و به دنبال ضد حمله بودند و برای این کار برنامه داشتن، در نیمه اول اسیر ضد حمله شدیم ولی نیمه دوم کاملا این موضوع را کنترل کردیم.

داوری بازی عالی بود، فقط اعتقاد من این بود که یکی از بازیکنان استقلال جنوب باید اخراج میشد.

در بازی برگشت پر قدرت ظاهر میشویم، کار برای هیچ تیمی تمام نشده است، در بازی برگشت مشخص میشود که چه تیمی لایق صعود به دسته یک میباشد.

بازیکنان توانمندی داریم و میتوانند از بازی رفت قدرتمند تر باشند و هر بازی نسبت به بازی قبل متفاوت تر هستند.

مردم گچساران سنگ تمام گذاشتند، استادیوم را پر کردند، صبور بودند و ثابت کردند که لیگ یک حق آنها است.

از فدراسیون فوتبال و دپارتمان داوری بابت چیدمان داوری تشکر میکنم که این انتخاب بجا و شایسته را انجام داد، انتظار ما این است که در تهران نیز همین طور باشد و تحت هیچ عواملی قرار نگیرد، امیدوارم در بازی برگشت دوپینگ نیز کنترل شود.

مصاحبه : امیررضا رضایی

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.