خورخه مندس ایجنت ویژه باشگاه رئال مادرید که روابطش با فلورنتنیو پرز فوق العاده خوب است، اکنون به منفور ترین فرد حاضر در کشور اسپانیا تبدیل شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی، جام جهانی 2018 روسیه هنوز آغاز نشده بمب خبری عجیبی را با خود همراه کرد! اخراج خولن لوپتگی از هدایت تیم ملی اسپانیا پیش از آغاز جام جهانی یکی از بی سابقه ترین و باورنکردنی ترین تصمیمات ادوار گذشته تاریخ جام جهانی بود که به هیچ عنوان قابل هضم نیست.

بر اساس افشاگری نشریه مارکا، در پروسه انتقال خولن لوپتگی به تیم ملی اسپانیا خورخه مندس پرتغالی که روابطش با فلورنتینو پرز و کریستیانو رونالدو بسیار صمیمی است، از سوی فدراسیون فوتبال پرتغال ماموریتی ویژه داشته است تا به روی گزینه مد نظر پرز، یعنی خولن لوپتگی پافشاری کند و این انتقال را تا پیش از رقابت های جام جهانی نهایی کند!

مارکا در ادامه گزارش خود اینچنین آورده است که خولن لوپتگی زیر فشار خورخه مندس مجبور به امضای قرارداد شده است، چرا که عقیده او اینگونه بوده است که می بایست پس از جام جهانی خبر توافقات اعلام شود چرا در این شرایط به هیچ عنوان به صلاح طرفین نخواهد بود.

خورخه مندس اما با دستور مستقیم روسای پرتغالی اش خبر توافق نهایی با خولن لوپتگی و جزئیات قرارداد با این این مربی اسپانیایی را رسانه ای کرد تا بدین ترتیب جنگی بزرگ را در فدراسیون و اردوی تیم ملی اسپانیا حاصل کند!

عقیده مارکا اینگونه است که پرتغالی ها از دیگر تیم های گروه B جام جهانی هراس داشته اند و شرایطشان را بسیار متزلزل می دانستند تا در نهایت برای رهایی یافتن از وحشت و مسجل کردن صعود خود از  مرحله گروهی روی به بازی های کثیف بیاورند و در اردوی اسپانیا تفرقه افکنی نمایند.

 

انتهای پیام/