به گزارش فرتاک ورزشی،

اسماعیل گودرزی مدیر عامل باشگاه مقاومت تهران در گفتگو با فرتاک ورزشی گفت:

ابتدای فصل عقیده ما با توجه به پتانسیلی که داشتیم این بود که در لیگ بمانیم، ولی رفته رفته هر چه رو به جلو رفتیم نتایج خوبی کسب کردیم و به جمع چهار تیم بالای جدول صعود کردیم.

در مرحله دوم قرعه مناسبی نصیب ما شد و برای صعود به لیگ یک امیدوار شدیم، تا قبل از تعطیلات عید نوروز وضعیت خوبی داشتیم و در بالای جدول حضور داشتیم ولی متاسفانه به خاطر کم تجربه بودن بازیکنان و اشتباهات داوری در بازی های آخر نتوانستیم امتیازات لازم را برای صعود به لیگ یک کسب کنیم.

خداراشکر میکنم که با قدرت مرحله نخست را به پایان رساندیم و در مرحله دوم نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم، انشاالله فصل بعد با قدرت بیشتر و با جذب چند بازیکن شرایط تیممان را نسبت به سال گذشته بهتر میکنیم تا بتوانیم صعود کنیم.

یکی از مشکلاتی که فصل گذشته وجود داشت، دو مرحله ای بودن مسابقات بود که کار تیم ها را کمی با مشکل مواجه کرد، که خداراشکر این فصل مسابقات به این صورت برگزار نمیشود.

جلسه ای با بازیکنانی که در تهران سکونت داشتند برگزار کردیم و قرار بر این است با بازیکنان شهرستانی هم بعد ماه مبارک رمضان صحبت هایی کنیم تا انشاالله در فصل جدید با قدرت ظاهر شویم و بتوانیم به لیگ دسته اول صعود کنیم.

امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ  دقت و نگاهی به مسابقات لیگ دسته دوم مخصوصا در رابطه با برگزاری بازی ها و داوری داشته باشند

تا حقی از تیم ها ضایع نشود.

مصاحبه : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.