زنگ خطر برای فوتبال بندرماهشهر به صدا درآمده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر که پیش از این و در سالهای اخیر با درخشش بازیکنان خوزستانی و هدایت مربیان مطرح استان چون عزیز فریسات، عبدالمجید باقری نیا و سید کورش موسوی موفق شده بود از لیگ دسته سوم به لیگ دو و یک فوتبال کشور صعود کند در این فصل به سراغ داود مهابادی رفت. مهابادی هم در اولین اقدام کادر فنی تمام شیرازی خود را در برق جدید، در این باشگاه منصوب کرد.

مهابادی که به نظر می رسد اعتقاد چندانی به توانایی های فنی بازیکنان خوزستانی ندارد، با جدایی اکثر  بازیکنان خوزستانی شهرداری بندرماهشهر موافقت کرد و لیست خریدی را به مدیران باشگاه شهرداری بندرماهشهر ارائه داد که اکثر نفرات این لیست عضو تیم منحل شده برق جدید شیراز بودند.

شهرداری بندرماهشهر در فصل نقل و انتقالات به جز نصرالله درفشی فر بازیکن خوزستانی که آقای گل لیگ دسته دو فوتبال کشور شده بود، تمامی خریدهای خود را از شیراز انجام داده است (۱۴بازیکن، سرمربی و مربی از شیراز) که این مسئله زنگ خطر را برای فوتبال خوزستان به صدا در آورده است.

فوتبال خوزستان با داشتن بیشترین بازیکن در سطوح مختلف لیگ یک، دو و سه در کشور رکورددار است و بیش از نیمی از فوتبالیست های خوزستانی در دیگر تیم های کشور فعالیت دارند اما تیم شهرداری بندرماهشهر از نعمت بازیکن خوزستانی محروم است و فوتبالیستهای شیرازی چون مجتبی زارعی ۳۵ساله در این تیم آقایی می کنند.

اگر نگاهی اجمالی به کارنامه فوتبال شیراز در این چند سال اخیر بیندازیم خواهیم دید که شیراز نه تنها در لیگ برتر تیمی نداشته بلکه حتی در لیگ یک هم تیم های شیرازی نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و به جز فجرسپاسی دیگر تیم هایشان منحل شدند.

اما فوتبال خوزستان با استعداد ناب خود در لیگ برتر داری چهار تیم است، در لیگ دسته یک دو تیم دارد و بیش از ۱۲تیم در لیگ های دسته دو و سه کشور دارد اما این آمار هم مدیران و سرمربی شهرداری بندرماهشهر را متقاعد به جذب بازیکنان خوزستانی نکرده است.

در هر صورت آمار بازیکنان شیرازی تیم شهرداری بندرماهشهر روز به روز زیادتر می شود تا جایی که اکثر بزرگان فوتبال های این شهر به این مسئله اعتراض کردند و اعتقاد دارند با توجه به کارنامه داود مهابادی که هر ۶ماه تیم عوض می کند، در صورت عدم نتیجه گیری و جدایی این سرمربی در نیم فصل تکلیف این همه بازیکن شیرازی در این شهر چه خواهد شد؟

خبرنگار: جعفرابوشهید

انتهای پیام/