بازیکن سابق پرسپولیس اعلام کرد برای رفتن به لهستان با ملی پوش والیبال ایران مشورت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 فرشاد احمدزاده بعد از چند فصل موفقی که در پرسپولیس سپری کرد، تصمیم بزرگی گرفت و برای فصل جدید راهی وروتسواف لهستان شد.

 

بازیکن سابق پرسپولیس که اولین فوتبالیست ایرانی در لیگ لهستان به شمار می رود، در گفت و گو با سایت slaskwroclaw درباره چگونگی انتقالش به لهستان و همچنین شرایط فوتبال ایران و پرسپولیس به صحبت پرداخته است.

 

* آیا در گذشته فرصت داشتی تا در اروپا بازی کنی؟

بله، دو یا سه بار. من با پرسپولیس در اوکراین بودم. با تیم ملی جوانان ایران هم در ایتالیا بازی کردم.

 

* اولین ارتباط تو با لهستان چگونه برقرار شد؟

دوست من میلاد عبادی پور بازیکن والیبال است و در لهستان بازی می کند. هر دوی ما ارومیه ای هستیم. من با او صحبت کردم و همه چیزهای خوب در مورد این کشور را به من گفت. او دوست دارد اینجا زندگی کند چون مردمش مهربان هستند. من واقعا خوشحالم که اینجا آمده ام.

 

* در مورد فوتبال ایران بگو؟ تیم شما در جام جهانی نمایش خوبی داشت.

باشگاه های ایران بسیار محکم هستند چون ما کمبود فوتبالیست خوب در کشورمان نداریم. این چیزی است که تقریبا هر کسی آن را نمی داند زیرا کمتر کسی لیگ ایران را پیگیری می کند. این اتفاق درباره همه تیم های آسیایی رخ می دهد. با این حال، من فکر می کنم که مسابقات جام جهانی نشان داد که ایران توانایی بالایی دارد. من متقاعد شده ام که در آینده شما حتی نتایج بهتری از تیم ما را خواهید دید.

 

* تو در بزرگترین باشگاه ایران بازی کردی.

من در 3 سال گذشته در پرسپولیس بودم و روابط خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم که آنها از من ناراحت نباشند که من به لهستان آمدم چون می دانم که آنها دوست دارند که من در پرسپولیس باشم.

 

* من فکر می کنم آنها هنوز خیلی تو را دوست دارند، زیرا در Instagram صفحه تو توسط تقریبا ۱.۲ میلیون نفر دنبال می شود.

پرسپولیس مشهورترین باشگاه ایران است. این تیم توسط ده ها میلیون نفر پشتیبانی می شود. ایرانیان اینستاگرام را دوست دارند و عملا از آن استفاده می کنند. سایر رسانه های اجتماعی خیلی رقابتی ندارند. برای مثال، فیس بوک در ایران مسدود شده است و شما باید از یک VPN استفاده کنید.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.