نادر دست نشان و داوود مهابادی چهارمین تقابل خود را رو در روی یکدیگر صورت خواهند داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مس کرمان و شهرداری ماهشهر درحالی روز یکشنبه 21 مردادماه در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان به مصاف هم خواهند رفت که در طرفی نادر دست نشان حضور و در سمت دیگر داوود مهابادی. مربیانی که سالیان سال است در فوتبال ایران حضور دارند و تقابل‌های رو در رویشان همواره جذاب و دیدنی بوده است.

دست نشان و مهابادی تاکنون 4 بار به تقابل با یکدیگر پرداختند. بازی استقلال اهواز با نساجی اولین تقابل آنها بود. در جایی که مهابادی موفق شد باهدایت استقلال اهواز 2-1 نساجی را با هدایت دست نشان شکست دهد. دومین تقابل آنها مربوط به حضور مهابادی بر روی نیمکت آلومینیوم اراک برمی‌گردد. آلومینیوم تحت هدایت مهابادی مقابل صنعت نفتِ دست نشان ره به جایی نبرد و با تساوی 2-2 متوقف شد.

مهابادی و دست نشان فصل قبل نیز دو بار رو در روی هم قرار گرفتند. سومین تقابل تاریخ این دو مربی در انزلی رخ داد. مهابادی روی نیمکت برق جدید نشسته بود و دست نشان هدایت ملوان را برعهده داشت. آن بازی را دست نشان 1-0 از مهابادی برد. چهارمین تقابل تاریخ جذاب‌تر از قبل بود. دست نشان با ملوان موفق شد مهابادی را 3-0 شکست دهد. مهابادی سرمربی نساجی بود و همان باخت، سبب شد تا به درب خروج باشگاه نساجی نزدیک شود.

به هر حال از چهار تقابل این دو سرمربی؛ دو پیروزی برای دست نشان، یک پیروزی برای مهابادی و یک دیدار نیز به تساوی ختم شده است. باید منتظر نشست و دید که در پنجمین تقابل تاریخ این دو سرمربی، دست نشان مقابل مهابادی هتریک خواهد کرد یا مهابادی دبل می‌کند و در کسب پیروزی مقابل دست نشان با او به برابری خواهد انجامید.

نویسنده: حسین پنبه‌کار

انتهای پیام/