سرمربی تونسی و جدید باشگاه الدحیل در کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته خود به دغدغه هایش برای رویارویی با قهرمان ایران در آسیا اشاره کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نبیل معلول سرمربی تونسی در همان بدو ورود به الدحیل به عنوان جانشین جمال بلماضی با بحران های زیادی دست و پنجه نرم می کند از جمله مصدومیت های سنگین ستاره های کلیدی این تیم که تاکنون به سه نفر رسیده است.

 

الدحیل که سوپرجام قطر را از دست داد تا در کنار این ناکامی با مصدومیت کریم بوضیاف ستاره میانه میدان خود نیز روبرو شود یک هفته بعد اسماعیل محمد دیگر بازیکن کلیدی خود را نیز به دلیل شکستگی پا در مصاف با رقیب از دست داد تا این دو نفر در کنار یوسف المساکنی کاپیتان تونسی مثلث غایبان سرشناس قهرمان سه گانه قطر لقب بگیرند.

 

نبیل معلول شب گذشته در کنفرانس خبری بازی با الخور در هفته دوم لیگ ستارگان نتوانست جلوی نگرانی های خود از بحران مصدومیت در اردوی این تیم قبل از ورود به لیگ قهرمانان و رویارویی با قهرمان ایران را نشان بدهد تا جایی که گفت:« امیدوارم کریم بوضیاف بازیکن کلیدی ما با ادامه روند درمانی به بازی با پرسپولیس در یک چهارم نهایی آسیا برسد چون در غیر این صورت مشکلات زیادی خواهیم داشت».

 

رقیب پرسپولیس امشب در دومین بازی از لیگ ستارگان قطر به مصاف الخور می رود تا بلکه با رسیدن به دومین برد متوالی همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی و دفاع از عناوین فصل گذشته لقب بگیرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.