شاهین بوشهر در دیداری خانگی مقابل گل گهر سیرجان با تساوی 1-1 متوقف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 محمود فکری سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی در پایان بازی با گل گهر سیرجان گفت: با توجه به اینکه بازی اول بود، در مجموع بازی خوبی بود. به هر حال فکر می کردیم که هماهنگی لازم نباشد اما بازی خوبی را شاهد بودیم. ما در دقایق اول بازی تمرکزی را که باید می داشتیم را نداشتیم و متاسفانه گل دریافت کردیم. اما رفته رفته بازی را در دست گرفتیم و توانستیم فشار بیشتری به روی تیم حریف آوریم.

وی افزود: می توان گفت که در نیمه دوم کاملا بازی یک طرفه بود و می توانستیم که گل های بیش‌تری بزنیم و در این دیدار حقمان برد بود که با اشتباه کمک داور نتوانستیم پیروز شویم تا دو امتیاز مهم را در همین ابتدا از دست دهیم.

محمود فکری در رابطه با اخراج کمک خود و داوری بازی گفت: داوری اصلا در سطح این دیدار نبود و خیلی از داوری امروز ناراحت هستم و سوت هایی که می زد خیلی‌هاشون به ضرر ما بود و خطاهایی که روی بازیکنان ما اتفاق می افتاد از نگاه داور خطا نبود و یا به بازیکنان حریف اخطار نمی‌داد. همچنین گل بسیار سالمی زدیم و اصلا فکر نمی‌کنم که خطایی توسط مرتضی غلامعلی تبار انجام شده بود. فقط بلند شد و توپ را زد و اصلا کاری با گلر نداشت. خلاصه داور در سطح این بازی نبود و دو امتیاز را از ما گرفت. به هر حال خسته نباشید به تیم حریف میگم و این یک امتیاز مبارکشان باشد.

وی در رابطه با اولین بازی در بوشهر و دیدن شور هواداران بوشهر در مورد برنامه های آینده گفت: تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم یکی از مدعیان باشیم. جا دارد از تماشاگران هم تشکر کنم و تمرکزمان را بهم نزدند و از همان دقیقه‌ای که گل دریافت کردیم واقعا حامی ما بودند همچنین تشویق های دقایق آخر به ما انرژی داد به هر حال تلاش می‌کنیم که این هواداران را خوشحال کنیم. در آخر از اینکه نتوانستیم در خانه سه امتیاز را بگیریم از هواران عذرخواهی می‌کنم و ان‌شاءالله در بازی های آینده جبران می کنیم‌.

انتهای پیام/