باشگاه ترکیه ای در فاصله یک روز تا آغاز فصل جدید سوپرلیگ مجوز ثبت قرارداد خریدهای جدید خود از جمله دو ستاره ایرانی را به دست آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اتحادیه فوتبال ترکیه تا یک روز قبل از آغاز فصل جدید به خاطر شکایت مالی طلبکاران ترابزون اسپور از صدور مجوز ثبت قرارداد خریدهای جدید این باشگاه ممانعت به عمل آورد تا این که روسای این تیم دیروز با پرداخت 9 میلیون یورو از بدهی خود به دو طلبکار عمده مجوز ثبت قرارداد نفراتی مثل وحید امیری و مجید حسینی را به دست آوردند.

 

احمد آقااوغلو رئیس جدید باشگاه در تایید این خبر مدعی شد این باشگاه نزدیک به 10 میلیون 575 هزار TL(واحد پول ترکیه) نزدیک به 5 میلیون یورو مطالبات ارسان یانال سرمربی سابق خود همین طور 9 میلیون 780 هزار TL نزدیک به 4 میلیون و 500 هزار یورو بدهی باشکان احمد ستاره سابق خود را پرداخت کرد تا با تسویه این دو پرونده مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را دریافت کند.

 

به این ترتیب خریدهای جدید ترابزون مشکلی برای همراهی این تیم در بازی امشب برابر باشاک شهیر در هفته اول سوپرلیگ نخواهند داشت گرچه وحید امیری به دلیل آسیب دیدگی حداقل دو تا سه هفته از رقابت ها را از دست داده است و تنها مجید حسینی می تواند شاگردان یانال کارامان را در بازی حساس امشب استانبول همراهی کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.