جذاب‌ترین خرید پرسپولیس برای نیم فصل و حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ هفته‌های پایانی را سپری می‌کند و باید منتظر رونمایی از او با پیراهن شماره 9 سرخ ماند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جذاب‌ترین خرید پرسپولیس برای نیم فصل و حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ هفته‌های پایانی را سپری می‌کند و باید منتظر رونمایی از او با پیراهن شماره 9 سرخ ماند.

مهدی ترابی، ستاره ملی‌پوش و تکنیکی سایپا در آستانه حضور در پرسپولیس قرار دارد. در شرایطی که بعد از عقد قرارداد این بازیکن با پرسپولیس، تراکتورسازی نیز مدعی قرارداد او با در آمد، این پرونده راهی کمیته تعیین وضعیت شده و گفته می‌شود با توجه به قراردادی که با سایپا داشته، موضوع قرارداد با تراکتورسازی منتفی است و این بازیکن و باشگاه تراکتورسازی با جریمه مواجه خواهند شد و ماجرای قرارداد با پرسپولیس نیز در نیم فصل به اجرا در خواهد آمد و مشکلی برای حضور در جمع شاگردان برانکو نخواهد داشت. ترابی در این شرایط نمی‌خواهد به این ماجرا ورود کند و از پاسخگویی به آن خودداری می‌کند. او در گفتگو با خبرنگار ورزش سه درباره شرایط این روزهای خود و تیمش و همچنین گلزنی به ازبکستان در جدال تدارکاتی تیم ملی صحبت کرد.

 

به نظر می‌رسد تبدیل به گربه سیاه ازبکستان شدی و راه گل زدن به این تیم رو خوب بلدی. از گلت به این تیم بگو که با تولدت همراه شد و جذاب بود.

خدا را شکر که توانستم دوباره برای تیم ملی گل بزنم و این گل برایم شیرینی دو چندانی داشت و با روز تولدم یکی بود. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه بدهم و در لیست آقای کی روش برای جام ملت‌ها نیز حاضر باشم. بازی سختی بود و البته با توجه به آماده سازی تیم برای جام ملت‌ها حضور در چنین بازی‌هایی می‌تواند به روند تیم کمک کند.

 

ستاره ذخیره جذاب کی روش هم محسوب میشوی و چند بازی اخیر که اومدی زمین عملکرد خوبی داشتی. از عملکرد جالب توجه برابر تونس و اکنون هم که مقابل ازبکستان در همان دقایق کوتاه نشان دادی از عملکرد و اعتمادبنفس خوبی برخوردار هستی.

من تمام تلاشم را می‌کنم تا برای تیم مفید باشم، چه یک دقیقه چه فرصت بیشتری به دست بیاورم. امیدوارم این روند آمادگی را افزایش دهم  و ان‌شاالله تیم ملی هم بهترین نتایج را در جام ملت‌ها کسب کند. همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا تیم ملی چه در دیدارهای تدارکاتی و چه رسمی بهترین نمایش و نتیجه را به خود اختصاص دهد تا همه به این پرچم و پیراهن و تیم ملی افتخار کنند و به همین دلیل است که هر کس در ترکیب حاضر می‌شود به دنبال بهترین و برترین عملکرد است.

 

شرایط تیم ملی رو چطور می‌بینی. مثل قبل از جام جهانی نوعی ناامیدی دیده می‌شد ولی با آن نتایج همراه شد، اکنون در آستانه‌‌ی جام ملت‌ها خیلی کم به موفقیت و قهرمانی تیم ایران امیدوار هستند.

به نظرم اگر تیم ملی حمایت شود می‌تواند نتایج خوبی در جام ملت‌ها کسب کند. بازی های تدارکاتی مناسبی انجام شود تا تیم ملی با آمادگی کاملی وارد این رقابت‌ها شود. بهرحال هر موفقیتی لازمه این است که امکانات لازم و برنامه ریزی دقیقی برای آن صورت گیرد و این امیدواری اکنون وجود دارد در فرصت کم باقیمانده شرایط برای دستیابی به نتیجه مهیا و فراهم شود. امیدوارم این حمایت صورت بگیرد و دل مردم را بعد از سال‌ها شاد کند.

 

به لیگ برتر برگردیم. طی هفته‌های ابتدایی لیگ برتر نمایش خوبی نداشتی و خیلی‌ها معتقدند به خاطر حواشی شکل گرفته این مشکل به وجود آمده و افت محسوسی هم داشته‌ای؟

بهرحال حواشی که پیش آمده بود مقداری تمرکزم را کم کرده بود ولی من تمام تلاشم را خواهم کرد تا در سایپا نمایش خوبی داشته باشم.به نظرم اینطور هم نبود که بگوییم افت کرده باشم و اصلا اینجوری نبود.شاید این تصور به این دلیل پیش آمده که نگاه می‌کردند ببینند مهدی ترابی گل زده یا  پاس گل داده و اگر این حرکت را انجام نمی‌دادم می‌گفتم افت کردم اما‌ من تمام تلاشم را برای موفقیت سایپا به کار بردم. در ادامه مسیر هم در سایپا تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را برای این تیم به جا بگذارم و باز هم برای سایپا مثمرثمر باشم.

 

مشکلت با کمیته تعیین وضعیت هم به نظر تموم شده و از الان لحظه شماری واسه پوشیدن پیراهن شماره ۹ را شروع کردی.

قرار بود در این هفته رای را اعلام کنند اما تا این لحظه خبری نشده است و اطلاعی از رای ندارم. امیدوارم آنچه که صلاحم است پیش بیاید و فعلا که تمرکزم را روی سایپا و تیم ملی قرار داده‌ام تا نیم فصل شرایط و عملکرد خوبی داشته باشم و بعد از آن باید ببینیم رای کمیته تعیین وضعیت چه خواهد بود.

 

همه از علاقه‌ات به پیراهن شماره 9 باخبر هستند. با مهدی طارمی واسه پوشیدن شماره ۹ پرسپولیس صحبتی کردی؟

فعلا با مهدی طارمی صحبتی درباره پیراهن نکردم اما اگر قرار باشد در پرسپولیس شماره ۹ بپوشم حتما با او صحبت خواهم کرد.

 

 

به نظر می‌رسید با نمایش موفقی که طی این مدت هم در تیم امید و هم تیم ملی و سایپا داشتی، به دنبال حضور در فوتبال اروپا باشی اما یه انتقال جذاب برای پرسپولیس لقب گرفتی. انگیزه و‌ اهدافت در پرسپولیس چیست؟

واقعیت این‌ست که چون خودم از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم، آرزوی پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم و اکنون خدا را شکر می‌کنم که این رویا در حال نزدیک شدن به واقعیت قرار دارد و ان‌شاالله بتوانم با حضور در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشم اما به نظر خودم ابتدا باید با عملکردی خوب در سایپا نیم فصل اول را تمام کنم تا بتوانم در ادامه با آمادگی کامل در پرسپولیس حاضر باشم.

 

پرسپولیس تیمی شده که در هر شرایطی اکنون به دنبال موفقیت است و حتی اکنون در اوج مشکلات هم جز پیروزی به چیزی فکر نمی‌کند، با حضورت تو این تیم میتوانی موفقیت‌های بزرگ‌تری رو رقم بزنی؟

سعی میکنم با آمادگی کاملی در نیم فصل دوم در پرسپولیس حاضر باشم و همانطور که گفتم لازمه این اتفاق این است که اکنون در سایپا عملکرد خوبی داشته باشم. آرزوهای بزرگی با پیراهن پرسپولیس دارم و برای برآورده شدن تمام آنها در این تیم خواهم جنگید و امیدوارم به آنها دست پیدا کنم.

 

پرسپولیس این هفته مقابل الدحیل بازی دارد. یک تیم قدرتمند که بازی رفت رو هم برده. بنظرت شرایط واسه بازی برگشت چطور باشد؟

 

پرسپولیس نه اینکه کار آسانی داشته باشد اما عبور از الدحیل برای آنها سخت نیست و تمام امیدواری همه هواداران این است که بتوانند از سد این تیم بگذرد. امیدوارم با حضور هواداران و نمایش موفق بازیکنان در استادیوم آزادی از سد این تیم عبور کنند و مطمئنا آنها شایسته موفقیت و صعود هستند و بهترین آرزوها را برای آنها دارم.

 

 

اگر بخواهی با توجه به شرایط دو تیم و مسائل دیگر، دیدار دو تیم را در استادیوم آزادی پیش‌بینی کنی، نظرت چیست؟

 

بهرحال بازی خیلی سختی است و امیدوارم پرسپولیس با تمرکز بالا و حمایت هواداران از این مرحله عبور کنند. امیدوارم این اتفاق بیفتد و‌ دل مردم ایران ‌‌و هواداران شاد شود. عبور از این مرحله می‌تواند شانس آنها را برای صعود به فینال افزایش دهد و امیدوارم یک اتفاق شیرین در انتظار آنها باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.