رامین رضاییان تنها بازیکن تیم ملی فوتبال در جام جهانی است که تیم آینده اش را مشخص نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدافع راست تیم ملی که در سفر به ازبکستان نیز شاگردان کی روش را همراهی کرد اما جایی در ترکیب ثابت تیم ملی نداشت، حالا تنها بازیکن از جمع 23 نفره تیم ملی در جام جهانی روسیه است که تیم آینده اش را انتخاب نکرده است. همه 22 بازیکن دیگری که همراه تیم ملی به روسیه رفتند، تکلیف شان را روشن کردند ، برخی در تیم های خود ماندند و برخی نیز به تیم های باشگاهی جدید پیوستند، رضاییان اما همچنان نتوانسته به تیم جدیدی برود.

 

مدافع راست تیم ملی چندی قبل قراردادش با تیم اوستنده بلژیک را فسخ کرد و در حالی که گفته می شد در آستانه پیوستن به تراکتورسازی قرار دارد اما با گذشت چند روز هنوز اتفاق خاصی در این باره رخ نداده و مشخص نیست تکلیف او چه خواهد شد. همچنین شایعاتی نیز پیرامون بازگشتش این بازیکن به پرسپولیس مطرح شد که برانکو ایوانکوویچ صراحتا این موضوع را رد کرد تا مدافع راست تیم ملی بلاتکلیف بازیکن این تیم باشد.

البته مسئولان تراکتورسازی مذاکرات خود با رضاییان را از سر گرفته اند و بعید نیست طی روزهای آینده او با سرخپوشان تبریزی قرارداد ببندد و همبازی دژاگه و شجاعی و حاج صفی شود اما مساله مهم این است که او مدت زیادی را از دست داده است.

 

در این شرایط به نظر می رسد رامین قصد دارد با مقایسه همه شرایط بهترین تصمیم ممکن را درباره آینده اش بگیرد اما با ادامه این روند که بدون تیم باشگاهی است، شاید شرایطش در تیم ملی نیز به مشکل بخورد و به همین خاطر اهالی فوتبال در انتظار رونمایی رامین از تیم باشگاهی جدیدش هستند.

 

باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون رامین رضاییان رخ خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.