سه بازیکن پرسپولیس در روز غیبت استقلالی‌ها در جریان اردوی تیم ملی در کنار هم به تمرین پرداختند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دور جدید تمرینات تیم ملی ایران در حالی دنبال می‌شود که روز گذشته چهار بازیکن به محل اردو اضافه شدند ولی هنوز ۱۹ ملی پوش دیگر در تمرینات حضور ندارند، اما با این وجود پرسپولیسی‌ها از ابتدای این اردو تمرین کردند و از سوی دیگر استقلالی‌ها غائب بوده‌اند.

در کنار علیرضا بیرانوند که همواره در اردوهای تیم ملی بوده، احمد نوراللهی هم نخستین بار تجربه ملی را به دست آورده و در تمرینات حضور دارد، اما در کنار این دو بازیکن حال حاضر پرسپولیس، یک بازیکن دیگر هم که قرار است از نیم‌فصل به جمع سرخ پوشان اضافه شود نیز در کنار آنها مشغول به تمرین شد.

در جریان تمرین و بازی گل کوچک تمرین تیم ملی، علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به همراه مهدی ترابی، خرید پرسپولیسی‌ها و بازیکن دور برگشت این تیم، در کنار یکدیگر مشغول به تمرین شدند و به مسابقه درون تیمی در فضایی کوچک از زمین مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت پرداختند.

در حالی که پرسپولیسی‌ها با تمام دعوت شده‌های خود در تمرینات تیم ملی حضور داشتند، اما ۶ استقلالی منتخب کارلوس کی‌روش به علت بازی اخیر این تیم برابر نفت مسجدسلیمان، هنوز در اردوی جدید شرکت نکردند که پیش‌بینی می‌شود از امروز دوشنبه در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.