نخستین تمرین گروه دوم بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال امید که شامل بر 42 بازیکن است از ساعت 10 صبح امروز در زمین چمن ورزشگاه خیریه عمل آغاز شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زلاتکو کرانچار با دعوت از 10 بازیکن دیگر دور جدید تمرینات تیم امید را آغاز کرد. او که در بازی های آسیایی نتوانسته با تیم امید ایران نتیجه قابل قبولی بگیرد در دور جدید سبک و سیاق جدیدی را به کار گرفته است. او ابتدا تعدادی بازیکن جدید را به تیم امید دعوت کرد سپس ده بازیکن دیگر هم به این لیست اضافه کرد ضمن اینکه بازیکنانی که در بازی های آسیایی حضور داشتند و چند لژیونری که شرایط حضور در تیم زیر 23 سال را دارند نیز این شانس را دارند که برای ساخته شدن ترکیب تیم امید برای مقدماتی المپیک 2020 توکیو به اردوی تیم امید اضافه شوند.

با این وجود امروز 42 بازیکنی که در این اردو توسط سرمربی کروات تیم ملی و با کمک دو دستیارش سهراب بختیاری زاده و رضا شاهرودی انتخاب شده بودند تمریناتشان را در زمین خیریه عمل آغاز کردند. نکته جالب دیگر اینکه کرانچار این بازیکنان را به دلیل تعداد بالا به دو قسمت تقسیم کرده ، یک گروه از ساعت 10 تا 11:30 و گروه دیگر از ساعت 11:30 تمرین می کنند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال ، بخش ابتدایی تمرین امروز  به کارهای ترکیبی و تمرین ویژه حفظ توپ اختصاص داشت و در بخش پایانی ، اعضای کادر فنی عملکرد بازیکنان را در یک بازی درون تیمی زیر نظر قرار دادند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.