معاون وزیر ورزش در واکنش به بازنشستگی رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بحث فردی نداریم، باید همه فدراسیون ها و روسای بازنشسته از قانون تبعیت کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت روزش در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف که امروز در محل هتل المپیک تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.

وی در مورد اینکه «آیا با توجه به کنار رفتن مدیران بازنشسته می توان شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه مدیریتی بود؟»، گفت: برای ما محدودیت زن و مرد وجود ندارد. در فرایند انتخابات هر کسی احساس کند با توجه به شرایط ثبت نام می تواند  کاندیدای انتخاب شود، نام نویسی کرده  و برنامه را در معرض مجمع قرار می دهد.

داورزنی همچنین در مورد وضعیت مهدی تاج و بازنشستگی وی اینگونه توضیح داد: بحث فردی نداریم، همه فدراسیون و روسایی که شامل قانون می شوند باید از این قانون تبعیت کنند. هر نهادی که از دولت پول دریافت می کند هم شامل قانون می شود نباید وارد مصداق ها شد.  همه تلاش می کنند قانون به گونه ای اجرا شود که در محافل بین المللی مشکل ایجاد نشود. باید به گونه ای پیش رفت که با رعایت قانون، هر چه زودتر ثبات ایجاد شود به خصوص اینکه المپیک ۲۰۲۰ را در پیش داریم.

معاون وزیر ورزش در ادامه صحبت های خود با تسلیت گفتن درگذشت بهرام شفیع در مورد وضعیت خود و اینکه چند روز در بیمارستان بستیری بود، گفت: سه چهار روز است از آی سی یو ترخیص شده ام فعلا در دوران نقاهت هستم اما وطیفه داشتم در مجمع باشم به همین دلیل اینجا هستم. نگران نباشید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.