اضافه شدن آخرین گروه از ملی پوشان کی روش را در چالش انتخاب ترکیب اصلی تیم ملی قرار داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی تیم ملی در حضور 15 دقیقه ای رسانه ها در تمرین تیم ملی روز چهارشنبه، چهره ای مشابه بسیاری از روزهایی که از او می شناسیم داشت؛ جدی، متفکر و آرام.

کارلوس کی روش که با توجه به قراردادهای مختلف در این جلسه تمرینی با البسه ای مختلف از برندهای مختلف در تمرین تیم ملی حاضر شده بود، از امروز و با کامل شدن لیست بازیکنان تیم ملی در تمرین باید برای دیدار با بولیوی و آخرین آزمون و خطاهای خود با بالاترین تمرکز به پیش برود.

با اضافه شدن لژیونرها و تکمیل لیست کی روش سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تا تمرین امروز ملی پوشان تنها 15 دقیقه برای اصحاب رسانه باز باشد تا او بتواند برنامه های تاکتیکی خود را در بخش اصلی تمرین آزمایش و پیاده کند.

ایران برای دیدار با بولیوی آماده می شود و این دیدار از جمله معدود بازی های باقی مانده برای تیم ملی در مسیر آماده سازی جام ملت های آسیا محسوب می شود و کارلوس کی روش حالا باید از میان یک تیم پر ستاره، گزینش خود را برای انتخاب ترکیب اصلی آغاز کند تا بازیکنان کلیدی و اصلی تیم ملی انتخاب شوند.

موضوعی که در ابتدای تمرین و در شلوغی بازیکنان ملی پوش سرمربی تیم ملی را گوشه گیر کرده و باعث شده بود تا کی روش در بخشی از زمین به دردسرهای داشتن یک تیم ملی پر ستاره فکر کند. تیم ملی که در اوج انتظارات و در امکانات حداقلی برای حضور در جام ملت ها آماده می شود.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.