تیم ملی ایران در حالی برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌شود که به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش در دیدارهای تدارکاتی از تمام نفرات بهره ببرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازی‌هایی که علیرضا بیرانوند در دیدارهای جام جهانی و بازی‌های آسیایی پرسپولیس به نمایش گذاشته، جایگاه او را درون دروازه تیم ملی محکم‌تر از همیشه کرده ولی با این وجود گلر شماره یک ایران، برای حفظ این شرایط و گزینه اول بودن برای بازی‌های آسیایی، رقبای سر سختی دارد که یکی از آنها امیر عابدزاده است.

 

عابدزاده که قبل ازجام جهانی روسیه خود را معرفی کرد و جزو مسافران این رقابت‌ها شد، در اردوهای اخیر تیم ملی نیز حضور داشته و در بازی‌های تدارکاتی به کار گرفته شده ولی اصلی‌ترین هدف او بعد از رسیدن به ترکیب ماریتیمو پرتغال، در حال حاضر معطوف به تیم ملی است تا بتواند به جایگاهی که بیرانوند دارد، برسد.

این دروازه‌بان که بعد از انجام هشت بازی در ۹ هفته پایانی فصل قبل لیگ برتر پرتغال، در هر هفت مسابقه ابتدایی فصل جدید درون دروازه ماریتیمو بوده و سه کلین‌شیت داشته، امیدوار است با حفظ شرایط آمادگی فنی و بدنی خود و تمریناتی که به همراه تیم ایران انجام می‌دهد، تعداد بازی‌های ملی خود در این اردوها را بیشتر کند.

عابدزاده امروز دومین تمرین‌اش در اردوی جدید تمرین ملی را با جدیت بیشتری دنبال کرد و به دنبال جلب نظر بیشتر کارلوس کی‌روش بود تا مرد پرتغالی بعد از دو دیدار دوستانه برابر ازبکستان، این بار مقابل حریف دیگری او را به کار بگیرد و مقابل بولیوی به میدان بفرستد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.