مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: همیشه آماده هستم و امیدوارم گل‌هایی که در باشگاهم زدم را در تیم ملی هم بتوانم بزنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سامان قدوس در ابتدای تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: همیشه آماده هستم. فکر می‌کنم بولیوی تیمی قوی است که مقابل آنها بازی دوستانه داریم.

وی افزود: البته فیلم بازی از بولیوی ندیدم اما اینکه فدراسیون با آنها برای بازی دوستانه هماهنگی به عمل آورده نشان می‌دهد که حتما حریف خوبی هستند. خوب تمرین می‌کنیم و بازی با بولیوی هم به ما کمک می‌کند تا آماده تر شویم.

مهاجم تیم ملی در مورد شرایط خودش در لیگ فرانسه و درخششی که در هفته‌های اخیر داشته است، خاطرنشان کرد:‌ من دوست دارم در تیم ملی هم بازی‌های خوبی انجام دهم. تیمم در فرانسه مثل تیم ایران بازی می‌کند. ما در دفاع بسیار قوی هستیم و در ضد حمله هم خوب کار می‌کنیم. امیدوارم گل‌هایی که در باشگاهم زدم را در تیم ملی هم بتوانم بزنم.

وی در پاسخ به این سوال که ایران 42 سال است قهرمان جام ملت‌ها نشده و چقدر امیدوار است با حضور بازیکنانی مثل خودش این طلسم شکسته شود، گفت: تیم ملی بسیار خوب است اما کار سخت است. ما تیمی قوی داریم. باید خوب آماده شویم و بتوانیم این جام را برای مردم ایران به دست بیاوریم.

قدوس در مورد اینکه در یک نظر سنجی او امید اول گلزنی از سوی مردم معرفی شده، گفت: برای من فقط بردن و موفقیت تیم مهم است.

وی در مورد اینکه در جام جهانی کم بازی کرد و از کی‌روش بابت این موضوع انتقاد شد و آیا او در جام ملت‌ها بیشتر بازی می‌کند، گفت: این مسئله را من نمی‌دانم. باید از کارلوس کی‌روش سوال کنید. من تمریناتم را دنبال می‌کنم و امیدوارم تیم ملی موفق شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.