دو لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ستارگان در شرایط خوبی به تمرینات تیم ملی آمده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

طی سالیان اخیر لیگ ستارگان قطر ازجمله لیگ‌هایی بوده که همواره چند بازیکن تیم ملی ایران در آن حضور داشتند و امسال هم مهدی طارمی، امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده ازجمله ملی پوشان ایرانی‌ای هستند که برای باشگاه‌های این کشور به میدان می‌روند.

 

مهدی طارمی که از نیم‌فصل سال گذشته به الغرافه قطر اضافه شد و نمایش درخشانی طی مدت کوتاه حضورش در این باشگاه داشت، در فصل جدید نیز آمادگی بالای خود را حفظ کرده، در هشت هفته اخیر لیگ ستارگان به میدان رفته و موفق به زدن ۳ گل، گرفتن دو پنالتی و دادن دو پاس گل شده است.

 

امید ابراهیمی نیز که امسال از استقلال به الاهلی رفته، در این تیم قطری جایگاه ثابتی پیدا کرده و همانند طارمی در هر هشت هفته گذشته لیگ ستارگان به‌عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته و در کنار بازی‌های خوبی که در میانه زمین و در کنار نایجل دی یانگ هلندی به نمایش گذاشته، توانسته یک گل در هفته سوم برابر ام صلال به ثمر رساند.

 

طارمی با عملکرد خوبی که در مرحله مقدماتی جام جهانی و رقابت‌های ۲۰۱۸ روسیه داشت و حفظ این شرایط در الغرافه شانس خود برای بازی در جام ملت‌های آسیا را بیشتر کرده و از سوی دیگر امید ابراهیمی نیز که در جام جهانی فراتر از حد تصور ظاهر شد و در الاهلی نیز روزهای خوبی دارد هم این شانس را دارد در رقابت‌های آسیایی امارات جزو نفرات اصلی کی‌روش باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.