مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: پرسپولیس تیمی نیست که به راحتی شکست بخورد و نباید مدام بگوییم کاشیما قوی است و تیم ما ضعیف.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی انصاریان که سال هاست فوتبال را رها کرده و مدتی است به عنوان بازیگر مقابل دوربین سینما و فیلم‌های تلویزیونی می‌رود، در مورد بازی با کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: «رسیدن پرسپولیس تا این مرحله از بازی‌ها، فراتر از انتظار بود. کسی فکرش را نمی‌کرد با این همه مشکلی که پرسپولیس دارد، به این نقطه برسد، اما برانکو با شایستگی توانست کاری کند کارستان! حالا همه اهالی فوتبال قبول کرده‌اند که برانکو یکی از بهترین مربیانی است که می‌توانست روی نیمکت پرسپولیس بنشیند، چون او هم ثبات کاری داشت و هم افتخارات تاریخی برای باشگاه کسب کرد.»

 

انصاریان در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس می‌تواند از سد محکمی مثل کاشیما که از لیگ معتبر ژاپن می‌آید، عبور کند؟ این‌طور پاسخ داد: «به عقیده من نباید تا این حد نگران کاشیما بود. هی نگویید این تیم، از ژاپن آمده و قدرتمند است، چون پرسپولیس هم تیم اول و قهرمان غرب آسیا بوده است. من فکر می‌کنم نباید از هیچ حریفی ترسید به خصوص که در فینال، ترسیدن هیچ معنایی ندارد. من معتقدم باید به برانکو اعتماد کرد و اجازه داد او در کمال آرامش به فکر کارش باشد. پرسپولیس تیمی نیست که به راحتی شکست بخورد و نباید مدام بگوییم کاشیما قوی است و تیم ما ضعیف.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.