پیکان دیروز در یک بازی حساس به مصاف تراکتورسازی رفت و در همان دقایق آغازین دو گل خورد و در نهایت شکست را پذیرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد قاضی که در این بازی از اشتباه محسن فروزان استفاده کرد و تک گل تیم پیکان را به ثمر رساند همانند دیگر اعضای تیمش از داور بازی گله مند بود.

او دراین باره گفت: حق ما در این بازی باخت نبود. یک بازی حساس و سرنوشت ساز را باختیم. ما از داوری در این بازی ضربه خوردیم. متاسفانه این فصل در 5-6 بازی از داوری ضربه خوردیم. شاید به این دلیل که تماشاگر نداریم. در مصاف با تراکتورسازی توپ به دست بازیکنان این تیم می خورد اما داور هند نمی گرفت. صحنه ها 50-50 را بیشتر به سود تیم تراکتورسازی سوت می زد. من از داوران می خواهم حواسشان به بازی های ما باشد. ما حتی در بازی های خانگی هم تماشاگر نداریم. در بازی با تراکتورسازی با شعار تماشاگران تراکتورسازی شرایط داوری به سود این تیم تغییر کرد. از سویی برای من جای تعجب داشت چرا اجازه دادند این همه هوادار تیم حریف وارد استادیوم شوند و در بهترین جای استادیوم استقرار داده شوند. چرا ما باید اجازه دهیم حریف این همه تماشاگر  وارد استادیوم کند؟

محمد قاضی در مورد شکایتش از باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا با این تیم تسویه حساب کرده است، گفت: نه هنوز بامن تسویه حساب نشده است. من حکم کمیته انضباطی و استیناف را علیه این تیم دارم و حتی دادرسی ویژه هم به سود من رای داده است. در این باره کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیر پرونده من بود اما به یکباره همه چیز قطع شده است. اینکه باشگاه پرسپولیس می گوید پول من را داده است صحت ندارد و آنها اگر این کار انجام داده بودند حتما سند دارند. یک چکی در گذشته بوده که مشکل پیدا کرده بود و در نهایت وصول نشد. از سویی اگر این اتفاق صورت گرفته بود کمیته انضباطی، کمیته استیناف و دادرسی ویژه به سود من رای نمی داد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.