بازی رفت با برتری نماینده ژاپن به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فیاض صادقی در روزی که پرسپولیس در نیمه اول نمایش قابل قبولی ارائه داد و در همان دقایق ابتدایی توسط علی علیپور فرصت گلزنی داشت، اما در نیمه دوم قافله را به حریف ژاپنی خود باخت تا شانس کاشیما برای قهرمانی حداقل در کاغذ بیشتر شود.

اما همه آنهایی که از جو شرایط میزبانی ورزشگاه آزادی خبر دارند مطمئن هستند که بازی دراین ورزشگاه متفاوت از هردیدار دیگری خواهد بود وشانس بازگشت پرسپولیس بسیار زیاد است.

پرسپولیس به پشتوانه حمایت صدهزار نفر در ورزشگاه آزادی برهرحریفی خطرناک است وبارها شده که این تیم بازی باخته را درزمین خود جبران کرده است.

پرسپولیس، مقابل الدحیل  درخانه حریف یک هیچ بازی را واگذار کرد ودر بازی برگشت نیمه اول در ورزشگاه آزادی گل اول را هم از حریف قطری خود دریافت کرد تا عملا این تیم درآستانه حذف قرار گیرد اما بیست دقیقه طوفانی ازادی کافی بود پرسپولیس سه بار دروازه حریف خود را باز وجواز صعود به نیمه نهایی را کسب کند.

وشنبه هفته آینده در بازی برگشت فینال نیز پرسپولیس سرنوشت مشابهی دارد وبا خلق یک حماسه دیگر اینبار درفینال می تواند به بازی وجام برگردد ودر این راه حمایت و تشویق بی امان هواداران نقش بسیار زیادی در موفقیت سرخپوشان ایرانی خواهد داشت.

شنبه هفته آینده برای فوتبال ایران، برای تهران،برای ورزشگاه آزادی یک روز کاملا متفاوت خواهد بود، آنهای که به جهنم آزادی یقین دارند،برای جبران باخت رفت نماینده ایران مقابل نماینده ژاپن با وجود دریافت دو گل هیچ شکی ندارند وبا اتحاد وهمدلی،این باخت جبران خواهد شد ویک روز باشکوه در انتظار فوتبال ایران رقم خواهدخورد.

فوتبال دوستان بی صبرانه منتظر بازی برگشت هستند،بازی که میلیون ها نفر با شور وشوق عجیبی در انتظار پایان خوش آن به نفع نماینده ایران هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.