کریستیانو رونالدو در چند روز گذشته بالاخره از سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی پیشی گرفته و موفق شده بالاترین تعداد دنبال کننده را در اینستاگرام به خود اختصاص دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریستیانو رونالدو در چند روز گذشته بالاخره از سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی پیشی گرفته و موفق شده بالاترین تعداد دنبال کننده را در اینستاگرام به خود اختصاص دهد. حالا ستاره پرتغالی حدود 144 میلیون و 309 هزار نفر دنبال کننده داشته و اختلافی جزئی با صدرنشین همیشگی اینستاگرام از این حیث پیدا کرده است.

حالا فوربس مدعی شد رونالدو به ازای هر پست خود در این شبکه اجتماعی مبلغ 650 هزار پوند دریافت می کند و احتمالا از این حیث در اینستاگرام بی رقیب است. جالب اینجاست که لیونل مسی در بین 10 نفر اول با بالاترین تعداد دنبال کننده جایی ندارد و تنها نیمار با 104 میلیون دنبال کننده رتبه دهم را به خود اختصاص داده است.

فوربس همچنین ادعا کرد نیمار نیز به ازای هر پست مبلغ 515 هزار پوند و لیونل مسی نیز مبلغ 430 هزار پوند دریافت می کنند. ستاره آرژانتینی در حال حاضر 100 میلیون دنبال کننده دارد و بعید است حداقل در این زمینه هرگز به کریستیانو رونالدو برسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.