کاپیتان تیم ملی فوتبال یمن یکی از حریفان ایران در گروه D جام ملت‌های آسیا اطمینان داد که به دنبال نتایج خوب در این رقابت‌ها خواهند بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت الجزیره اسپورت، محمد عیاش گفت: از برپایی با تاخیر اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال یمن جهت شرکت در جام ملت‌های 2019 آسیا خیلی نگران شدیم. این یک رنجی است که میان بازیکنان به وضوح دیده می‌شود زیرا دیگر تیم‌های آسیایی از مدت‌ها قبل تمرین‌های خود را آغاز کرده‌اند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال یمن ادامه داد: ما تمام توان خود را در مدت‌زمان باقی‌مانده تا آغاز جام ملت‌های 2019 آسیا به کار خواهیم گرفت تا به خوبی مهیای رقابت‌ها شویم. می‌خواهیم تصویر تیم ملی فوتبال یمن را در جام ملت‌های آسیا تغییر دهیم و هنوز زمان زیادی برای رسیدن به مرز آمادگی دیگر تیم‌هایی که تمرین‌های خود را شروع کرده‌اند داریم.

تیم ملی فوتبال یمن در گروه D جام ملت‌های 2019 آسیا که از روز 15 دی ماه سال جاری با شرکت 24 تیم در چهار شهر امارات آغاز خواهد شد با تیم‌های ملی ایران، عراق و ویتنام قرار دارد. این تیم از چند روز قبل اردوی یک‌ماهه خود را در عربستان آغاز کرد و دیدارهای تدارکاتی با تیم‌ ملی و باشگاه‌های این کشور انجام خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.