در لیست شب گذشته تیم ملی یک نام عجیب به چشم می خورد. محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع مورد علاقه کارلوس کی روش پس از رفع کامل مصدومیت باز هم توانست به اردوی تیم ملی برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدافع سابق سرخابی ها را می توان یکی از محبوب ترین بازیکنان سرمربی تیم ملی دانست. محمدحسین کنعانی زادگان که در دوران حضور در تیم ملوان بندرانزلی برای اولین لذت خضور در تیم ملی را چشید پس از حضور در تیم استقلال کماکان به ملی پوش بودن خود ادامه داد تا اینکه یک مصدومیت شدید او را لیست تیم ملی خط زد.

 

کنعانی پس از این اتفاق با دو برابر کردن تلاش خود برای رسیدن به میدان توانست از ابتدای لیگ هفدهم به عضویت تیم سایپا دربیاید و پس از دو سه بازی باز هم سرمربی تیم ملی را برای دعوت از وی متقاعد کند.

 

اما پس از این اتفاق باز هم موضوع کنعانی به پایان نرسید چرا که او این بار در تمرینات تیم ملی از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و به همین دلیل در ماه های منتهی به جام جهانی، فرصت مهمی را برای ثبت در رزومه خود از دست داد.

 

بعد از همین مصدومیت آخر تا مدت ها کسی از چند و چون آماده شدن مدافع تیم ملی خبری نداشت تا اینکه او در ابتدای لیگ با کسب سلامتی کامل پیراهن تیم ماشین سازی تبریز را به تن کرد و علیرغم سابقه مصدومیت های سخت فراوان در 10 بازی اولیه این تیم به میدان رفت و اتفاقا توانست بازیهای خوبی نیز از خود به نمایش بگذارد و با توجه به علاقه کی روش به نوع بازی این مدافع بلندبالا، نام او یک بار در لیست تیم ملی قرار گرفت تا شاید پس از از دست دادن جام جهانی، کنعانی بتواند در تورنمنت مهمی همچون جام ملت های آسیا حضور پیدا کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.