دو ستاره کلیدی و لژیونر تیم ملی در فاصله یک ماه تا آغاز جام ملت ها با وضعیتی مبهم در راه بهبودی از مصدومیت روبرو هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تنها 35 روز تا آغاز جام ملت های آسیا 2019 زمان باقی مانده است و در این فاصله کوتاه زمانی مشکلاتی گریبانگیر برخی ستاره های کلیدی ایران شد که وضعیت آنها را برای همراهی تیم ملی در امارات مبهم کرده است.

 

علیرضا جهانبخش برای سومین هفته متوالی نامش از فهرست 18 نفره کریس هیتن در برایتون خارج شد تا جدال با هادرسفیلد در بازی های این هفته لیگ برتر را از دست بدهد. گران ترین خرید تاریخ باشگاه انگلیسی با آسیبی که در جدال با اورتون دید برای چندمین هفته متوالی است اجازه تمرین با تیم اصلی را پیدا نمی کند و هنوز هم مشخص نیست زمان دقیق بازگشت او به میادین چه زمانی خواهد بود.

 

از سوی دیگر همین وضعیت را سعید عزت الهی در ردینگ نیز دارد تا جایی که کلمنت سرمربی این تیم رسما قید استفاده از او در بازی های باقی مانده تا انتهای سال 2018 را زده است. عزت الهی در آخرین صحبت ها وضعیت بهبودی اش را مناسب ارزیابی کرد اما با این وجود بعید است او زودتر از دی ماه بتواند اجازه تمرین را پیدا کند تا نگرانی ها پیرامون غیبت او نیز بیشتر شود.

 

با آسیب دیدگی این دوستاره کلیدی کارلوس کی روش با دردسرهای زیادی روبرو شده است چون قرار است فهرست نهایی تیم ملی تا دو هفته دیگر رسما انتخاب و 23 نفر مسافر نهایی امارات مشخص شود. اما شرایط مبهم این دو لژیونر کلیدی مربی تیم ملی را به فکر فرو برده که روی آنها حساب کند یا نه؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.