رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار تیمهای فولادنوین اهواز و استقلال اهواز صادر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نتیجه دیدار فوق که از دقیقه ۸۵ به دلیل درگیری تماشاگران و بازیکنان به حالت نیمه تمام ماند پس از بررسی های لازم و مستندات موجود سه بر صفر به نفع تیم‌ فولادنوین اهواز اعلام می شود.

علی خوش ذات سرمربی استقلال اهواز به دلیل اعتراضات مکرر و ورود به زمین مسابقه که منجر به اخراج وی شد و تحریک تماشاگران در جایگاه که سبب درگیری تماشاگران دو تیم شد و این جنجال به داخل زمین سرایت نمود و سبب تعطیلی مسابقه شد در حالیکه در نیمه دوم با نتیجه صفر بر صفر مساوی بود گزارش ناظر بازی به صراحت اقدامات این مربی را مسبب نهایی این اتفاقات و تعطیلی مسابقه قلمداد نمود وی طبق ماده ۵۴ مقررات انضباطی به چهارجلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم استقلال اهواز به دلیل ورود تماشاگرانش به زمین مسابقه و درگیری با بازیکنان حریف طبق ماده ۶۱ و ۸۹ مقررات انضباطی به پرداخت ۳ میلیون تومان محکوم شد.

تیم فولادنوین اهواز نیز به دلیل ورود تماشاگرانش به زمین و درگیری با تیم مقابل طبق ماده ۸۹ مقررات انضباطی به پرداخت ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

شایان ذکر است آرای جرایم نقدی قطعی و آراء در خصوص نتیجه و محرومیت ها قابل تجدید نظر نزد این کمیته و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.