برخی از داوران در صحبت هایی که با فریدون اصفهانیان داشتند به بیانیه باشگاه ها پیش از بازی اعتراض کردند و این سوال را پرسیدند مگر قرار است داور ناعادلانه قضاوت کند که باشگاه بیانیه می دهد و از داور می خواهد درست سوت بزند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امروز برخی داوران در این باره مصاحبه کردند و به این رویه معترض شدند. علیرضا فغانی و بیژن حیدری از جمله این داوران بودند. فریدون اصفهانیان اما در نشست دیروز اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این باره با محمد رضا ساکت صحبت کرد و شاید در روزهای آتی شاهد ابلاغ جدید دبیر کل به باشگاه ها باشیم. اینکه پیش از بازی در مورد داوری بازی بیانیه ندهید. بیاینه باشگاه ها در مورد داوری پیش از بازی بدعت شده است و سر آغاز این بدعت تیم سپاهان بوده است که در هفته های اخیر به دفعات پیش از بازی در مورد داوری بیانیه داده است. به خصوص پیش از بازی با استقلال.

علیرضا فغانی در این باره می گوید: این رویه‌ها وجود دارد ولی ما به آن توجه نمی‌کنیم گاهی با دادن بیانیه قصد دارند تمرکز ما را بر هم بزنند ولی ما تمرکزمان را روی کارمان می‌گذاریم و می‌دانیم با این اقدامات قصد وارد کردن فشار به داور را دارند به همین خاطر توجهی به این قبیل رفتارها نداریم به همکارانم هم توصیه می‌کنم تمرکزشان روی کار خودشان باشد.

در صحبت هایی که داوران با فریدون اصفهانیان داشته اند به این نکته اشاره کردند این بیانیه ها برای داور استرس ایجاد می کند!

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.