بازیکن تیم فوتبال استقلال به دلیل سرماخوردگی محل تمرین تیم امید را ترک کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تمرین تیم فوتبال امید کشورمان پیش از حضور در تورنمنت چهارجانبه قطر امروز (دوشنبه) از ساعت 11:30 در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

*این جلسه از تمرین امروز باصلاحدید کادرفنی در زمین چمن مصنوعی آکادمی فوتبال انجام شد و بازیکنان زیر نظر کادرفنی در این زمین به تمرین پرداختند.

*زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید قبل از آغاز تمرین به همراه کادرفنی خود جلسه‌ای در آکادمی فوتبال برگزار کرد.

*همزمانی تمرین تیم امید و تیم فوتبال جوانان کشورمان باعث شد دقایقی سیروس پورموسوی سرمربی تیم جوانان و زلاتکو کرانچار باهم خوش‌وبش بپردازند.

*محمد انصاری، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز دقایقی میهمان تمرین تیم فوتبال جوانان کشورمان بود قبل از آغاز تمرین تیم امید محل آکادمی فوتبال را ترک کرد.

*بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز جدید کروات به حرکات کششی و نرمشی پرداختند. سپس زیر نظر مربیان تیم امید به پاسکاری، کارهای ترکیبی روی آوردند و در پایان هم به فوتبال درون تیمی مشغول شدند.

*حمیدرضا طاهرخانی، مهاجم تیم پرسپولیس پس از یک روز غیبت و سرماخوردگی امروز به تمرین پرداخت.

*اللهیار صیادمنش، بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از دقایقی به دلیل سرماخوردگی اجازه تمرین پیدا نکرد و محل تمرین را ترک کرد.

*چهار دروازه‌بان حاضر در تمرین تیم امید زیر نظر مربی دروازبان به تمرینات اختصاصی پرداختند.

*زلاتکو کرانچار در مرور کارهای تاکتیکی به شدت بر سر بازیکنان فریاد کشید و از آنها خواست با دقت کار کنند و همدیگر را مصدوم نکنند، چراکه به تک تک شماها در بازی‌های آینده نیاز دارم و از این موضوع بسیار عصبانی و ناراحت شد.

تیم فوتبال امید کشورمان برای حضور در تورنمنت چهارجانبه قطر روز یکشنبه هفته آینده تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.