مهاجم گلزن ایران برابر یمن در پایان دیدار اول برابر خبرنگاران حاضر در میکسدزون استادیوم محمد بن زاید ابوظبی قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سردار آزمون که در دیدار برای یمن موفق به ثبت یکی از گل‌های ایران شد، در پایان بازی برابر خبرنگاران حضور یافت و درباره مسائل مختلف به صحبت پرداخت و به سوالات آنها پاسخ داد.

 

مهاجم شماره 20 تیم ملی ایران در ابتدا درباره دیدار مقابل یمن گفت: خدا را شکر بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و ما تمام تمرکزمان را روی این بازی گذاشتیم. همیشه بازی اول سخت می شود. اما ما توانستیم به نتیجه خوبی برسیم. اما تو رو خدا اکنون با این برد نگویید به راحتی به مراحل بالاتر می رویم و فینالیست می شویم و ما در ابتدای مسیر هستیم.

 

وی درباره انتقاداتی که بعد از تصمیم جنجالی‌اش در خصوص خداحافظی از تیم ملی شده بود گفت: برای من هیچ مشکلی نیست و اگر انتقاد است خودم به آن گوش می دهم اما اگر ببینم نابجا است توجهی به آن نمی کنم. انتقاداتی هم بود که باعث شد تا درس بزرگی در زندگی کسب کنم. حتی در روبین کازان عملکردم از سال قبل و در روستوف هم بهتر شد.

 

سردار آزمون درباره تفاوت دیدارهای جام جهانی و نمایش کنونی تیم ملی گفت: باید ببینیم تاکتیک ما به چه شکل بوده و هر کاری می کنم برای تیم است و اگر از دستورات سرمربی سرپیچی کنم به تیمم خیانت می کنم و اصلا این کار را دوست ندارم. حتی اگر بگوید به نزدیک دروازه برو هم گوش می کنم.

 

سردار آزمون درباره حواشی مربوط به عدم بازگشتش به روسیه و بازگشت به لیگ ایران گفت: اکنون فقط درباره تیم ملی بپرسید.

 

مهاجم تیم ملی که در جریان یکی از تمرینات روبین کازان به شدت از ناحیه چشم دچار جراحت شده بود درباره وضعیت آن گفت: هیچ مشکلی نیست و به نظرم اکنون قشنگ تر شده است!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.