هکتور کوپر، سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال ازبکستان معتقد است هر تیمی در جام ملت‌های آسیا می‌تواند غیر منتظره باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هکتور کوپر در نشست خبری پیش از نخستین بازی تیم ملی فوتبال ازبکستان برابر عمان در گروه F جام ملت‌های آسیا 2019 که از ساعت 17 فردا (چهارشنبه) در امارات آغاز می‌شود گفت: ما مهیای تمام رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شدیم  و نخستین حریف ما در این مسیر عمان است. فکر می‌کنم فردا بتوانیم نتیجه خوبی برابر عمان کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان افزود: عمان تیم خوبی است اما باید ببینیم در میدان چگونه بازی می‌کند. هر تیمی در جام ملت‌ها می‌تواند نمایش غیرمنتظره‌ای ارائه دهد. با وجود عدم بازی‌های تدارکاتی در چند وقت اخیر هیچ نگرانی بابت ازبکستان ندارم. چند ماهی است در تیم ملی ازبکستان کار می‌کنم و خیلی چیزها را تغییر دادیم. هیچ سرمربی نیز تضمین نمی‌دهد که بازیکنی مشخصی در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد. تیم خوبی داریم و برای شادی هواداران تلاش خواهیم کرد.

اودیل احمدوف، کاپیتان تیم ملی فوتبال ازبکستان نیز اظهار داشت: غیبت علی الحبسی، دروازه‌بان عمان خسارت بزرگی برای این تیم است. اگر این غیبت به نفع ازبکستان خواهد بود خوشحالم. هر تیمی که بتواند بیشتر توپ را در اختیار داشته باشد می‌تواند به پیروزی برسد. بدین‌خاطر ما تمرین‌های بدنسازی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم.

نخستین بازی گروه F جام ملت‌های آسیا 2019 فردا میان تیم‌های ملی ژاپن و ترکمنستان برگزار می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.