علیرضا جهانبخش می گوید در شرایط خوبی قرار دارد و به طور کامل از امروز با بازیکنان تمرین می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا جهانبخش وینگر تیم ملی ایران که از امروز همراه با دیگر بازیکنان به طور کامل در تمرینات حضور یافته است، در گفتگو با خبرنگاران گفت: خداراشکر بعد از مدت طولانی که بیرون بودم و متاسفانه بدشانسی که برایم اتفاق افتاد، الان شرایط خوبی را دارم، تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم و تمام تلاشم را کردم که زودتر برگردم و الان در شراط خیلی خوبی هستم و به طور کامل از امروز با تیم تمرین می کنم و تمام تلاشم را می کنم هر وقت کادرفنی صلاح دانستند برای موفقیت تیم ملی تلاش کنم و از بازی کنار دیگر بازیکنان لذت ببرم.

او درباره شروع خوب ایران هم اظهار داشت: قطعا بازی اول در همچین تورنمنتی مهم و مثمرثمر است و بازتابی که می تواند داشته باشد و قطعا هم بچه ها هم کادرفنی اهمیت این بازی را می دانستند و فرقی نمی کند یمن یا تیم دیگری مطمئن باشید ما همچین عملکردی را داشتیم و خداراشکر بچه ها عملکرد فوق العاده ای داشتند و سه امتیاز را بگیریم در بازی که بسیار مهمی بودو  از طرفی گل های خیلی خوبی که بچه ها زدند و فکر میکنم تک تک چیزهایی که کادرفنی خواستند را اجرا کردند.

جهانبخش درخصوص بازی دیروز ویتنام و عراق هم عنوان کرد: ما هم با بچه ها بازی را می دیدیم و قبلا هم صحبت کرده بودیم که هیچ تیمی را نباید دست کم بگیریم، چون خیلی از تیم ها چیزی برای از دست دادن ندارند و با تمام قوا می آیند و مخصوصا جلوی بهترین تیم های آسیا انرژی مضاعف دارند. ویتنام دیروز بازی خیلی خوبی را انجام داد و ما هم شوکه شدیم خودمان از عملکردشان، همانطور که آقای کی روش گفتند کمترین حقشان یک امتیاز بود از این بازی و یک مقدار بدشانس بودند. برای ما فرقی نمی کند چه کسی جلوی ما باشد، با تمام قوا به زمین می رویم.

ستاره تیم ملی در پایان به حریفان ایران اشاره کرد و گفت: قطعا حریفان سنتی کره، ژاپن، استرالیا باتوجه به آمادگی و شرایطی که دارند همیشه مدعی هستند. حتی عربستان و اماراتی که در خانه بازی می کنند جزو مدعیان اصلی برای نتیجه گیری هستند. حتی همین ویتنام هم نشان داد که می تواند شگفتی وجود داشته باشد و رفتن به مراحل بالا سخت شده است و ما بازی به بازی پیش می رویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.