اسماعیل مطر هنوز از نحوه سوال پرسیدن خبرنگاران اماراتی ناراحت است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اسماعیل مطر از سوالاتی که خبرنگاران از او پس از دیدار برابر بحرین پرسیده اند به شدت ناراحت است.مطر در این مورد گفته:« سوالات ناراحت کننده باعث شد من از میکسدزون خارج شوم.»

سوالات خبرنگاران اماراتی در مورد عملکرد ضعیف تیم بوده است و از مطر در این مورد پرسیده اند که چه نصیحت هایی در رختکن به بازیکنان جوان تر تیم برای بهبود عملکردشان ارائه می دهد که با واکنش این بازیکن با تجربه روبرو شده است.

مطر در این مورد می گوید :« من معلم اجتماعی نیستم که بدانم چطور فشار را از روی بازیکنان بردارم. هر بازیکن مسئولیت خودش را دارد. درست است که من بازیکن باتجربه تیم هستم ولی سایر بازیکنان هم تجربیات خوبی دارند و فکر نمی کنم درست باشد از من پرسیده شود، چه نصیحت هایی به سایر بازیکنانم برای بهبود عملکرد تیم می کنم. من فقط کار خودم را در رختکن انجام می دهم و در جلساتی که بین ما برگزار می شود، صحبت های خاصی مطرح می شود و درست نیست که در مورد آنها صحبت کنم و از ما در این مورد پرسیده شود.

 

وی در ادامه با اشاره به پیروزی روحیه بخش برابر هند توضیح داد: در مقابل هند خیلی خوش شانس بودیم چون هند خیلی خوب بازی کرد. جام ملت ها نشان داده که شرایط آسانی ندارد و فشارهای زیادی وجود دارد. با این حال وقتی گل اول را زدیم، اعتماد به نفس از دست رفته امان را پیدا کردیم و بعد از گل هم قوی تر شدیم و توانستیم گل بعدی را بزنیم.

 

هافبک مهاجم تیم ملی امارات که با غیبت عموری وظیفه ای دو چندان پیدا کرده، با اشاره به فشارهایی که روی تیم وجود دارد و اینکه این فشارها می تواند سبب حذف تیم شود، از سوریه مثال می زند و اینگونه حرف هایش را خاتمه می دهد: فشار زیادی روی بازیکنان ما وجود دارد. آنها نیاز داشتند از زیر فشار خارج شوند و تمرکز لازم را داشته باشند و اگر شما نتوانید تمرکز لازم را داشته باشید نمی توانید نتیجه بگیرید. اتفاقی که برای تیم سوریه افتاده و آنها علیرغم بازیکنان بزرگی که دارند، به دلیل فشار زیادی که روی آنها بود، نتوانستند نتیجه بگیرند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.