آخرین باخت تیم ملی در 90 دقیقه به جام ملت‌های آسیا 1996 برمی‌گردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات به مصاف تیم ملی فوتبال یمن رفت و توانست در یک دیدار پرگل از سد این تیم گذر کند. ایران رکوردی فوق العاده در این رقابت‌ها در اختیار دارد. ملی‌پوشان ایران 29 بازی است که در 90 دقیقه معمول بازی باختی را تجربه نکرده‌اند.

 آخرین باخت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا در 90 دقیقه معمول بازی به جام ملت‌های آسیا 1996 برمی‌گردد. در سال 1996 جدال ایران و عراق در اولین مسابقه مرحله گروهی  مسابقات بود که در آن دیدار ایران با ترکیب نیما نکیسا، علی اکبر استاد اسدی، افشین پیروانی، محمد خاکپور، کریم باقری، سیروس دین محمدی، حمید استیلی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، سیروس دین محمدی، حمید استیلی، مهدی مهدوی کیا، علی دایی، خداداد عزیزی و علی یوسفی در استادیوم آل مکتوم برابر تیم ملی فوتبال عراق ایستاد و با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد. تک گل ایران در آن دیدار را علی دایی از نقطه پنالتی به ثمر رساند.

تیم ملی در آن بازی‌ها با غلبه بر کویت بر سکوی سوم ایستاد. از آن تاریخ تا همین جام که در حال برگزاری است ایران در طول 90 دقیقه بازی باختی را تجربه نکرده است. از آخرین گلی که ایران دریافت کرد و همان گل منجر به باخت تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا شد 2631 دقیقه می‌گذرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.