دروازه‌بان اسبق تیم ملی به خبرورزشی گفت: علیرضا از لحاظ فنی فراتر از آسیا ظاهر شده و تیم‌های اروپایی دنبال او هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیما نکیسا، دروازه‌بان اسبق تیم ملی در رابطه با عملکرد تیم ملی مقابل ویتنام به خبرورزشی گفت: «بازی خیلی خوبی بود و به نظر می‌رسد کی‌روش به این بازی‌ها نگاه بازی تدارکاتی دارد و تلاش می‌کند ترکیب اصلی تیم ملی را برای بازی‌های مراحل نهایی شناسایی کند و البته با این کار تیم‌های حریف و حتی کارشناسان داخلی را گمراه کرده است.»

دروازه‌بان اسبق تیم ملی در مورد روند بازی اضافه کرد: «ابتدای بازی به دلیل تغییراتی که داشتیم، عدم هماهنگی را در تیم شاهد بودیم که رفته‌رفته بهتر شد و حاصلش گل اول بود. در نیمه دوم ابتدا بازی را به حریف دادیم تا ویتنام کمی جلوتر بیاید و بعد هم کی‌روش با دو تعویض خوب باعث شد روند بازی تغییر کند و به گل دوم برسیم.»

نکیسا بازی با عراق را پیش‌بینی کرد و در مورد این بازی گفت: «یک بازی فیزیکی پیش رو داریم و نباید به حریف در اطراف محوطه جریمه خطا بدهیم. در این بازی دیدیم داور‌ها به سود ویتنام سوت زدند و کارت‌های خنده‌داری به بازیکنان ما دادند و اگر اشتباهات داوری مقابل عراق تکرار شود، کار تیم ملی سخت خواهد شد.»

دروازه‌بان ایران در جام ملت‌های ۹۶ در مورد عملکرد بیرانوند و داد و فریاد‌های او روی خط دروازه گفت: «داد و فریاد‌های بیرانوند تاکتیکی است و بعضی وقت‌ها باید برای این که بازیکن تمرکزش را حفظ کند بر سر او داد بزنی و با بعضی‌ها هم آرام برخورد کنی. دروازه‌بان بعد از مربی، رهبر اصلی تیم است و می‌تواند از عقب زمین بازیکنان را زیر نظر بگیرد و باید نکات فنی را به آن‌ها گوشزد کند. نباید داد و فریاد‌های بیرانوند را به حساب بی‌احترامی گذاشت. گلری که با مدافع درگیر می‌شود، بی‌ادب است و ما از بیرانوند چنین کاری را ندیدیم. علیرضا از لحاظ فنی فراتر از آسیا ظاهر شده و تیم‌های اروپایی دنبال او هستند. هر کس می‌گوید بیرانوند بد است مغرضانه نظر می‌دهد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.