رئیس فدراسیون فوتبال: از ملتهب شدن فضای فوتبال نفعی نمی‌برید. دست از این کارها بردارید.

به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی تاج در پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در مورد دیدار پرسپولیس و استقلال در هفته ششم لیگ برتر عنوان کرد:‌امروز( شب گذشته) کار خوبی انجام شد همه مردم این اتفاق را دیدند و از آن لذت بردند سازمان لیگ از این کار نباید عقب بنشیند و سال به سال باید بهتر از قبل برنامه‌اش را پیش ببرد.

وی افزود: در گذشته قرعه‌کشی در لیوان انجام می‌شد که اصلاً شکل و شمایل خوبی نداشت الان وضعیت خیلی بهتر شده اما مسئولان نباید به این امر راضی باشند و هر سال باید تنوع بهتری به کارشان بدهند.

تاج در مورد اینکه چرا چهره‌های فوتبالی کمی در مراسم حضور داشتند، خاطرنشان کرد: در قرعه‌کشی نیاز نیست افراد زیادی حضور پیدا کنند و فقط سرپرست‌ها و مسئولان باشگاه‌ها باید بیایند. مراسم قرعه‌کشی با مراسم برترین‌ها فرق دارد و فقط سرپرست باشگاه‌ها باید حضور یابند.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با ابقای علیرضا اسدی در پست دبیرکلی و اینکه می‌گویند در این مورد اختلاف وجود داشته است و برخی مخالف حضور او بودند، اظهار داشت: متأسفانه حرف‌های منتشر می‌شود که گاهی اصلاً بیان نشده از این کارها دست بردارید و به سمت آرام کردن فضا بروید. ملتهب شدن فضا به سود هیچ کسی نیست. اینکه مطلبی نا گفته از زبان کسی بیان شود و تیتر شود درست نیست امروز به خانه کشتی رفتم و چون تیم المپیکی است با مسئولان آن دیدار کردم و فضا بسیار معنوی بود از در کمپ که آمدم از پشت‌سر یک نفر به سمت من آمد و پرسید آیا پرواز چارتر برای تیم ملی می‌گذارید که من پاسخ مثبت دادم بعد می‌نویسند تاج به خانه کشتی رفته و می‌گوید پرواز چارتر می‌گذارم!

وی در مورد بحث فساد در فوتبال عنوان کرد: از جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران تشکر می‌کنم از او خواسته‌ام اگر مشکلی وجود دارد دستور بدهد تا این مسئله پیگیری شود.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: درخواست کردیم اگر موضوعی قابل رسیدگی است قوه قضاییه دستور دهد و بررسی‌های لازم انجام شود.

وی در مورد اینکه چه زمانی سخنگوی هیأت رئیسه مشخص می‌شود، گفت: به دنبال مشخص کردن سخنگوی هیأت رئیسه هستیم و تا زمانی که مشخص نشده خودم این کار را انجام می‌دهم.

تاج در رابطه با جام شهدا عنوان کرد:‌ جام شهدا برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/