بازیکن تازه وارد ذوب آهن در اواسط نیمه دوم دیدار با نساجی مازندران به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا خلعتبری که در نیم فصل از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شد و به ذوب آهن پیوست، در اولین جدال این تیم مقابل نساجی مازندران به میدان رفت اما نتوانست به شاگردان علیرضا منصوریان برای دستیابی به گل مقابل حریف شمالی کمک کند.

خلعتبری که سابقه چندین فصل حضور در ذوب آهن را در کارنامه دارد، در شرایطی به جمع شاگردان علیرضا منصوریان اضافه شد که انتظار می‌رفت با توجه به تجربه بالا و قدرت تکنیکی و پاس‌های طلایی‌اش بتواند در خط هجومی این تیم تغییری ایجاد کند. او در دیدار مقابل نساجی اما پرتلاش ظاهر شد و بارها عزم دروازه حامد لک را کرد که در دستیابی به گل ناکام ماند.

پایان کار خلعتبری اما در این بازی کاملا نگران کننده بود؛ او در یک صحنه برای قطع کردن توپ ارسالی زمینی در آستانه دروازه نساجی تکل بلندی زد که با مصدومیت شدیدش همراه شد و بعد از اینکه دقایقی تحت بررسی کادرپزشکی قرار گرفت، بازی را ترک کرد.

خروج لنگان لنگان این بازیکن از زمین بازی و وضعیت نگران کننده او در کنار زمین باعث شد تا اکنون همه در انتظار این باشند تا از آخرین وضعیت او اطلاعی کسب کنند.

ذوب آهن این بازی خانگی را با تساوی بدون گل خاتمه داد تا علیرضا منصوریان در حضور روی نیمکت این تیم همچنان در دستیابی به گل ناکام بماند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.