در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران، از ساعت 18:15 روز سه شنبه (16 بهمن ماه) به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در پایان این دیدار به تساوی بدون گل، رضایت دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفته اند. اولین موقعیت بازی را سبز پوشان اصفهانی پدید آوردند و  شوت از راه دورِ حمید بوحمدان را حامد لک در اختیار گرفت. 5 دقیقه پس از آن، نساجی با ضربه سر گولسیانی جواب موقعیت ذوبی ها را در این بازی داد که مظاهری، گلر ذوبی ها این توپ را جمع کرد. بازی در دقایق ابتدایی پرهیجان دنبال می شود و مطهری مهاجم ذوب آهن ضربه محکمی را روانه دروازه نساجی کرد که به شکل خطرناکی به بیرون رفت. علی اصغر عاشوری در دقیقه 14 از راه دور ضربه ای محکم به سمت دروازه ذوب آهن شلیک کرد که با واکنش مظاهری، توپ به کرنر رفت. در دقیقه 20 ارسال ماریون سیلوا با ضربه سر هادی محمدی مدافع ذوب آهن همراه بود که از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت. در دقیقه 29 شوت پای چپِ محمدرضا خلعتبری، خرید جدید ذوبی ها از بالای دروازه حامد لک به بیرون رفت. دقیقه 34 شوت سرضرب قاسم حدادی فر با فاصله کمی از کنار تیرک عمودی دروازه نساجی به بیرون رفت. در دقایق باقیمانده اتفاق خاصی رخ نداد تا با سوت اکبریان، دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

نیمه دوم بازی با حملات تیم نساجی بر روی دروازه سبزپوشان اصفهانی، آغاز می گردد.

در دقیقه 50، ضربه ایستگاهی زیبای توتادزه از زاویه بسته در آستانه ورود به دروازه ذوب‌آهن بود که با واکنش خوب مظاهری و در ادامه دفع مدافعان این تیم، از محوطه جریمه ذوبی ها دور شد. پس از حمله نساجی، این دقایق بازی بیشتر در میانه های میدان دنبال می شود و موقعیت خطرناکی را بر روی دروازه ها شاهد نیستیم. در دقیقه 67، شوت سنگین زبیر نیک نفس می رفت تا با اشتباه حامد لک در دفع توپ، به گل اول این دیدار تبدیل شود که با خوش شانسی لک، توپ به کرنر رفت. در دقیقه 70، ارسال خلعتبری را حامد لک قبل از رسیدن به ارسلان مطهری، مهار کرد.

در دقیقه 72، ضربه ناگهانیِ کریستین اوساگوآنا که به جای حدادی فر به میدان آمده بود را حامد لک به زیبایی دفع کرد. در این دقایق ذوبی ها فشار بی امانی را بر روی دروازه نساجی وارد کرده اند. در دقیقه 83، نفوذ ارسلان مطهری از سمت راست محوطه جریمه نساجی با پاس این بازیکن به اوساگوآنا همراه بود که ضربه او را ممشلی برگشت داد؛ توپ برگشتی در پشت محوطه جریمه به بوحمدان رسید که شوت سرکش این بازیکن از بالای دروازه نساجی با فاصله کمی به بیرون رفت. خلعتبری به دلیل مصدومیت قادر به بازی نیست و در دقیقه 85 جای خود را به رضا حبیب زاده می دهد. اکبریان 5 دقیقه وقت اضافه را اعلام می کند. در دقیقه 91، ضربه سر ابراهیم زاده با فاصله کمی از بالای دروازه نساجی به بیرون می رود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.