سرمربی سابق تیم ملی ایران شب گذشته قرارداد رسمی خود با فدراسیون فوتبال کلمبیا را منعقد کرد. کارلوس کی روش هشت سال پس از توافق با علی کفاشیان، حالا خود را آماده کار در کشور دیگری می بیند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدودا هفت سال و اندی قبل بود که تیم ملی ایران پس از حذف از بازی های جام ملت های آسیا، در شهر ابوظبی و در دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی روسیه رفت. دیداری که یک مهمان ویژه داشت. کارلوس کی روش در آن بازی از روی سکوها بازی شاگردان احتمالی خود را نظاره می کرد، اتفاقی که باعث شد احتمال حضور او در تیم ملی، پس از افشین قطبی را بالا ببینیم. اما چند روز بعد و با وجود تمام صحبت هایی  که مسئولان وقت فدراسیون با وی داشتند مرد پرتغالی ترجیح داشتند راهی تهران نشود. در میانه های بهمن سال 89 کارلوس با ارسال ایمیلی به دلیل مشکلاتی خانوادگی خود را از حضور مرخص کرد.

مسئولان تیم ملی دست از سر این مربی برنداشتند تا اینکه در فروردین ماه سال 90 توانستند وی ر ا راضی به حضور در ایران کنند. همانطور که در تصویر پیداست کی روش در روزهایی که از موهای پرپشت تری بهره می برد در کنار علی کفاشیان و علی سعیدلو، توافق نهایی خود را با فدراسیون فوتبال ایران منعقد کرد تا به هدایت تیم ملی فوتبال ایران بپردازد.

او حالا پس از 8 سال باز هم خود را در کنار رئیسی دیگر می بیند. 8 سال پس از قرارداد تهران، سرمربی سابق تیم ملی 13 هزار کیلومتر سفر کرد تا این بار در بوگوتا به ادامه دوران پر فراز و فرود خود در مربیگری بپردازد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.