مدافع تیم فولاد با اطمینان از عزم سرخپوشان اهواز برای پیروزی در دیدار حساس مقابل پرسپولیس صحبت می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرزاد جعفری درباره وضعیت تیم فولاد در آستانه دیدار حساس با پرسپولیس گفت: شرایط تمرینی بعد از بازی پارس خیلی خوب بوده و آماده بازی بعدی هستیم. امیدواریم برنده شویم البته می دانیم هر بازی شرایط خاصی دارد.

مدافع فولاد درباره تساوی تیمش مقابل پارس گفت: زمین پارس افتضاح بود و عین پیست اسکی بود. مثل شرایطی که بعضا در ورزشگاه انزلی دیده بودم پیش می آمد. در آن زمین نمیشد راه رفت چه برسد که بازی کنیم. ما برای برد رفته بودیم اما در آن شرایط می خواستیم نبازیم. چند موقعیت خیلی خوب هم روی دروازه حریف داشتیم. اگر نیمه اول توپ ها گل می شد، شرایط بهتر می شد. مصدومیت مریدی هم تاثیر داشت و اگر او بود، در ادامه بازی وضعیت ما بهتر بود.

وی افزود: این هفته هم خیلی تلاش کردیم و امیدواریم سه امتیاز را بگیریم. اگر می خواهیم به قهرمانی و سهمیه فکر کنیم، که دور از دسترس نیست، باید پرسپولیس را ببریم. اگر شانس یا امید به ادامه راه نداشته باشیم، پس چرا در بازی ها شرکت می کنیم؟

مدافع فولاد درباره شرایط کار با قطبی اظهار داشت: او از لحاظ روحی تاثیر زیادی گذاشته و تیم ما خیلی همدل شده است. کمتر تیمی در لیگ اینطور است. امیدواریم همین برادری در زمین به ما کمک کند. از نظر فنی هم شک نکنید تیم ما با ساختار وارد زمین می شود. هر بازی یک تاکتیک خاص داریم و انشاالله این بازی هم مسائلی که سرمربی از ما می خواهد، انجام دهیم.

جعفری در مورد اینکه دیدار با پرسپولیس حساسیت اضافه ای برای قطبی دارد یا خیر، گفت: این بازی خیلی هم حساسیتی ندارد و یک بازی معمولی مثل پارس جنوبی است که البته تفاوتش این است که باید سه امتیاز را بگیریم. آقای قطبی هم سعی کرده به بچه ها آرامش بدهد و خیلی حساسیت را زیاد نکند.

او درباره سختی های تقابل با صدرنشینی لیگ گفت: ما در بازی های بزرگ خیلی بهتر بازی می کنیم. قبل از دیدار با تراکتور هم این را گفته بودم. بازی مقابل پرسپولیس تا حدودی انتقام شکست دور رفت هم هست، اما کاری به این مسائل نداریم و به خاطر شرایط خودمان، باید این سه امتیاز را بگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.