دو هوادار باشگاه ساوتهمپتون بعد از آنکه هواداران کاردیف‌سیتی را با اشاره به مرگ مهاجم این تیم، امیلیانو سالا، مسخره کردند ممکن است از طرف ساوتهمپتون با ممنوعیت دائم ورود به ورزشگاه مواجه شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماجرای مورد تمسخر قرار گرفتن هواداران کاردیف توسط دو هوادار ساوتهمپتون، با اشاره به مرگ غم‌انگیز و تراژیک امیلیانو سالا، افکار عمومی انگلیس و به خصوص حلقه‌های هواداران ساوتهمپتون را بسیار ناراحت کرده است. امیلیانو سالا، فوتبالیستی که اخیراً از نانت فرانسه به کاردیف منتقل شده بود، درحالیکه سوار بر یک هواپیمای سبک در حال عزیمت به انگلیس بود دچار سانحه هوایی شد و پیکرش پنج‌شنبه گذشته در اعماق دریا پیدا شد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که عکسی از دو هوادار ساوتهمپتون منتشر شد که روز شنبه در جریان شکست 2-1 تیم‌شان مقابل کاردیف، در استادیوم رو به هواداران کاردیف دستهای خود را باز کرده و با تقلید حالت هواپیما در حال مسخره کردن هواداران رقیب هستند.

واکنش‌ها به این تصویر آنقدر گسترده بود و افکارعمومی در انگلیس از این ماجرا آنقدر جریحه‌دار شده بود که باشگاه ساوتهمپتون بلافاصله واکنش نشان داده و در بیانیه‌ای اعلام کرد:" باشگاه فوتبال ساوتهمپتون تایید می‌کند که دو هوادار این باشگاه در جریان بازی تیم ما مقابل کاردیف بازداشت شده‌اند و پلیس در حال انجام تحقیقات از آنها است".

در ادامه بیانیه باشگاه چنین آمده:" چنین رفتاری در باشگاه ما جایی ندارد و به هیچ وجه تحمل نخواهد شد. باشگاه در مقابل همه کسانی که در این ماجرا دست داشته‌اند موضعی کاملا محکم خواهد گرفت و قصد دارد ورود آن هواداران را برای همیشه به استادیوم و باشگاه ممنوع کند". 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.