دو تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و سرخپوشان پاکدشت از هفته بیست و سوم لیگ دسته اول، بیست و سوم بهمن ماه از ساعت ۱۴ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرخپوشان پاکدشت با توجه به تغییر کادر رهبری خود توانستند بعد از چند دیدار ناموفق به یک برد شیرین در خانه دست پیدا کنند و همچنان در یک قدمی صدر باقی بماند. اضافه شدن محمود فکری به عنوان سرمربی از همان دیدار اول کاملا مشهود بود چرا که در کار تیمی سرخپوشان تحول عظیمی پدیدار شده است. قدرت حفظ توپ و تسلط بر بازی گویای این واقعیت است.

در آنسوی میدان احمدزاده و یارانش در حال حاضر در روزهای خوب خود به سر می برند. بعد از دو برد متوالی و یک مساوی به ناچار در هفته گذشته با قرعه استراحت روبرو شده اند، با توجه به استراحت بیشتر نسبت به حریف خود با قدرت در برابر سرخپوشان ظاهر خواهند شد.

ملوان بندر انزلی با کسب ۱۸ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد. سرخپوشان پاکدشت ۳۶ امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفت است. نکته حائز اهمیت در مورد ملوان آن است که تا پایان هفته بیست و دوم با نه مساوی رکورددار تعداد مساوی را در لیگ یک با خود یدک می کشد.

کیوان علی محمدی با کمک های کوروش کریمی، هیوا بهمنی و اشکان رضایی مقدم قضاوت این دیدار را بر عهده دارند. همچنین ناظر داوری صادق نوری می باشد.

گفتنی است دیدار دو تیم در ۲۳ بهمن ماه ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.